Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Sinemalarda bu hafta

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINSinemalarda bu hafta
Tarık Akan ile Şerif Sezer'in baş rolünü üstlendiği ''Deli Deli Olma'' ve 4 yeni film sinemalarda.
proxy.php?image=http%3A%2F%2Fstatic.guncel.net%2Farchive%2F6430%2FneeanTX47AI.jpg&hash=6b50c2f614c6724bbff7ef71f63cd412

Devlet Oyunları.
Ben Affleck ve Russell Crowe'un kamera karşısına geçtiği ''Devlet Oyunları/State of Play'' gösterime girdi. ''Pembe Panter'' serisinin Steve Martin ile Jean Reno'nun rol aldığı yeni filmi ''Pembe Panter 2/Pink Panther 2'' seyirciyle buluştu. Atalay Taşdiken'in yönettiği ''Kız Kardeşim: Mommo'' ile macera fantastik film film ''Ay Prensesi/The Secret of Moonacre'' haftanın diğer yeni filmleri...

Hafta boyunca sinemalarda izleyiciyle buluşacak filmler şöyle...

DELİ DELİ OLMA

Tarık Akan ile Şerif Sezer'in baş rolünü üstlendiği ''Deli Deli Olma'' seyirciyle buluştu. Yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun üstlendiği filmde, Akan ile Sezer'e, Barış Üregül, Deniz Arna, Levent Tülek, Zuhal Topal ile Cemile Nihan eşlik ediyor. Senaryosunu Hazel Sevim Ünsal'ın kaleme aldığı filmin konusu şöyle:
93 Harbi sonrasında Çar’ın Rusya’da yaşamasını istemediği Malakan kavminin bir kısmı Kars’a göçe zorlanır. Göç edenler arasında Mişka’nın ailesi de vardır. Bir zamanlar köyün değirmenini işleten Mişka, modern makineler çıktıktan sonra maddi sıkıntıya düşmüştür. Köyün huysuz ihtiyarı Popuç, Mişka’dan nefret eder. Köylüler barışçı, yardımsever Mişka ile Popuç arasında kalmışlardır. İki yaşlı geçmişlerini sorgularlar.

Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Oyuncular: Tarık Akan, Şerif Sezer, Barış Üregül , Deniz Arna
Senaryo: Hazel Sevim Ünsal
Tür: Dram
Dil: Türkçe
Web Sitesi: Deli Deli Olma Film

DEVLET OYUNLARI/ STATE OF PLAY

''Devlet Oyunları/State of Play'' adlı film gösterime girdi. Kevin MacDonald'ın yönettiği filmin oyuncuları Russell Crowe, Ben Affleck, Rachel McAdams, Helen Mirren ve Jason Bateman. Dram-gerilim türündeki filmin öyküsü şöyle:
Stephen Collins, savunma harcamalarını denetleyen komitenin başkanıdır. Asistanı ve metresinin vahşice öldürülmesi üzerine sırlar ortaya çıkmaya başlar. Stephen’ın eski arkadaşı, gazeteci McCaffrey olayla ilgilenmeye başladığında acımasız editörü de olayı araştırmasını ister. Katilin kimliğine yaklaştıkça ülkenin güç dengelerini sarsacak bir tehdit oluşmaya başlar.

Yönetmen: Kevin Macdonald
Oyuncular: Russell Crowe, Ben Affleck, Rachel McAdams , Jason Bateman
Senaryo: Matthew Michael Carnahan
Tür: Dram, Gerilim
Dil: Altyazılı
Web Sitesi: State of Play - Now Playing - Official Site

proxy.php?image=http%3A%2F%2Fstatic.guncel.net%2Farchive%2F6425%2FfenKykhrTML.jpg&hash=9543a595b2fe54dc9595eee13bfc874a

PEMBE PANTER 2/ PİNK PANTHER 2

''Pembe Panter'' serisinin Steve Martin ile Jean Reno'nun rol aldığı yeni filmi ''Pembe Panter 2/Pink Panther 2'' seyirciyle buluştu. Yönetmenliğini Harald Zwart'ın üstlendiği oyuncuları Steve Martin, Jean Reno, Alfred Molina ve Emily Mortimer. Film, aralarında paha biçilmez Pembe Panter Elması'nın da olduğu efsanevi hazinelerin dünyanın dört bir yanında çalınmaya başlamasının ardından Başmüfettiş Dreyfus Clouseau'nun harekete geçmesini konu alıyor.

Yönetmen: Harald Zwart
Oyuncular: Steve Martin, Jean Reno, Alfred Molina , Emily Mortimer
Senaryo: Harald Zwart
Tür: Komedi, Macera
Dil: Türkçe/Altyazılı
Süre: 92 dk.
Web Sitesi: The Pink Panther 2 - Official Site

proxy.php?image=http%3A%2F%2Fstatic.guncel.net%2Farchive%2F6427%2FinwaykcE4m4.jpg&hash=b75c29e34646c20156cd4cc7817069a6

KIZ KARDEŞİM: MOMMO

Atalay Taşdiken'in yönettiği ''Kız Kardeşim: Mommo'' vizyona girdi. Elif Bülbül, Mehmet Bülbül, Mustafa Uzunyılmaz ve Mete Dönmezer'in rol aldığı filmde babalarının yeni karısı onları istemediği için dedelerinin yanında kalan 9 yaşındaki Ali ile kız kardeşi Ayşe'nin öyküsü anlatılıyor.

Yönetmen: Atalay Taşdiken
Oyuncular: Elif Bülbül, Mehmet Bülbül, Mete Dönmezer, Mehmet Usta, Mustafa Uzunyılmaz, Ali Bakır, Mehmet Çiğdem Senaryo: Atalay Taşdiken Türü:
Web Sitesi: Mommo Filmi - Mommo Movie

proxy.php?image=http%3A%2F%2Fstatic.guncel.net%2Farchive%2F6428%2FqeddwNhk4CX.jpg&hash=1b9490fa63abe768e4aa9139ffa561d8

AY PRENSESİ/ THE SECRET OF MOONACRE

Macera fantastik film ''Ay Prensesi/The Secret of Moonacre'', haftanın diğer yeni filmi. Gabor Csupo'nun yönettiği film, sihir ve maceranın bir arada olduğu bir masal...

Yönetmen: Gabor Csupo
Oyuncular: Ioan Gruffudd, Dakota Blue Richards, Tim Curry , Natascha McElhone
Senaryo: Elizabeth Goudge
Tür: Fantastik, Macera, Romantik
Dil: Türkçe
Süre: 103 dk.
Web Sitesi: The Little White Horse
 
Üst