Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Larry'nin babasından acı itiraflar

'Oyun Dünyası' forumunda ĠέήέяąŁ₩άяяїоя™ tarafından 17 Nis 2009 tarihinde açılan konu

Moderatörler: Elveda Mutluluklar
 1. ĠέήέяąŁ₩άяяїоя™

  ĠέήέяąŁ₩άяяїоя™ Level 6 TM Üye

  0   0   0

  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)

  TURKMMO Güvencesiyle İtem, karakter, yang alın-satın. Sadece %6 komisyonla. Para çekmek ücretsiz, ödeme yapmak komisyonsuz, kazancınız aynı gün hesabınızda! HEMEN ÜYE OLMAK ve ÜCRETSİZ İLAN EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

  Leisure Suit Larry'nin yaratıcısı Al Lowe, geçtiğimiz günlerde verdiği bir demeçte, bugüne kadar çıkan Larry oyunlarının hiçbiri oynanabilirlik bakımından gelişmiş değildi açıklamasında bulundu.

  Yakalanan konunun ve konseptin farklı olduğunu, yaratıcı bir senaryo çıkardıklarını, ancak güzel bir oynanabilirlik üzerinde hiç durmadıklarını söyleyen Lowe; sürekli cinsellik teması üzerinde durmaktan bu unsurları es geçtiklerini belirtti. Halbuki Leisure Suit Larry oyunları üzerinde biraz daha durulabilseydi, en yaratıcı yapımlar listesinde çapkın Larry, birinciliğe oynayabilirdi.

  Ayrıca oyunlarındaki bayan karakterlerin elle tutulabilir tek yanının göğüsleri olduğunu belirten Al Lowe, "O kadar çok cinsellik teması üzerinde durduk ki, bayan karakterlerin surat güzelliği ile fazla ilgilenemedik. Oyun içerisinde bariz abartı fizik modellemeleri mevcut." açıklamasında bulundu. Al Lowe, bu konuda günah çıkartarak, pişmanlığını dile getirdi.
   
Moderatörler: Elveda Mutluluklar

Sosyal Medya