Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Square Enix'den PC'ye özel RPG

Ertugrulxmetin2tv

Level 6
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
578
Mesajlar
1,265
Beğeniler
80
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINDünyanın en önemli oyun yapımcılarından olan Squre Enix, batı pazarına odaklı geliştirdiği ilk oyunu "Order of War'u" duyurdu. İkinci Dünya Savaşı konulu bir yapım olan oyunun, bu yılın sonbahar aylarında çıkması bekleniyor.

Daha önceki hiçbir WWII strateji yapımında görülmediği kadar sinematik bir anlatım barındıracağı söylenen yapımda; tankçı ve topçu olabileceğimiz gibi, ayrıca uçakları da kullanabileceğimiz tüm bölümleri ile, tamamiyle bir orduyu kontrol edebileceğiz. "Order of War" tek kişilik senaryosunda, 1944 yılındaki önemli gelişmeleri konu alan 2 farklı "campaign" moduna yer verecek. Amerikalılar batı cephesinde Almanlar ile, Almanlar da doğu cephasinde Ruslar ile savaşacaklar.

Son bir not olarak da, "Order of War'un" PC'ye özel olarak hazırlandığını belirtelim. Projenin arkasındaki isim Square Enix olunca, biz de heyecanlanmadan yapamıyoruz.
 
Üst