Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Led Tabela

'Photoshop' forumunda Ulquiorra-Sama tarafından 17 Nis 2009 tarihinde açılan konu

1. Ulquiorra-Sama

Ulquiorra-Sama Level 7 Fahri Üye TM Üye

0   0   0

MmoLira:
    0
    DevLira:
    0
  2. Prodigy

Prodigy Level 7 Fahri Üye TM Üye

0   0   0

59
    1,747
    54
    112
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

Teşekkürler...

3. dijitalmarket

dijitalmarket Level 1 Üye

0   0   0

0
    2
    0
    4
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

İnternette led tabela, p10 modül, adaptör gibi ürünleri araştırırken yeni bir site buldum. Site adı www.marketdijital.com aynı gün hızlı gönderi yapan firma ürünleri de çok uygun fiyatlarla sattığı için memnun kaldım. Kargo ücreti 5-6 Tl ortalamayla ürünlerim 1-2 gün içinde tarafıma ulaştı. Aldığım led panel ürünleri kalite olarak gayet iyiydi. Ayrıca 2 yıl garantili ve müşteri hizmetleri ürün açısından doğru bilgilendirme ile kaç lede hangi adaptör ve tf kart konusunda pek ilgili ve yardımcı oldular. İhriyacım olan p10 panel, tf kart, diğer tabela aparatları ve adaptörleri uygun fiyatla almış oldum. Dilerseniz siteye mail attığınızda ihtiyaçlarınıza göre sizi yönlendirebiliyorlar.

4. Jensen Ackles

Jensen Ackles Level 3 TM Üye Üye

0   0   0

1
    179
    69
    52
    MmoLira:
    7
    DevLira:
    0

Elinize sağlık güzel paylaşım.

5. deformasyon

deformasyon Level 1 Üye

0   0   0

0
    1
    0
    4
    MmoLira:
    0
    DevLira:
    0

Tabela alanında hizmet veren Tabelaca adında bir firmada ben buldum. Güzel işler yaptıklarını gördüm ve faydası olabileceğini düşündüğüm için duyurmak istedim. Buradan tüm bilgilerini ve tabela ile ilgili yaptıkları çalışmalara, tabela modelleri ve çeşitlerine ulaşabilirsiniz. www.tabelaca.com.tr

Sosyal Medya