Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Kağıt Para Arşiv

Ulquiorra-Sama

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
28 Ocak 2009
Konular
424
Mesajlar
1,528
Reaksiyon Skoru
62
Başarım Puanı
151
MmoLira
3
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Kağıt Para Örneklerini indir!


İçerisinde tam 35 tane .png formatındakağıt para örneği göreceksiniz. Ve kafa bölümlerinin bulunduğu yerler resimleri Photoshop programında açtığınız an boş gözükecek. İstediğiniz fotoğrafı oraya ekleyebilirsiniz. Bunun için bilmeyenlere bir kaç bilgi de ekleyelim:
Adım1= Photoshop programında istediğimiz para birimini açıyoruz ve ilk işimiz Image menüsünden Mode seçeneğine girip RGB Color ya da CMYK Color seçeneklerinden birini seçiyoruz.
Adım2= Eklediğimiz fotoğrafı da Photoshop’ta açıyoruz ve Move Tool seçili iken (Kısayol tuşu V ) fotoğrafımızı tutup paranın olduğu pencereye sürükleyip bırakıyoruz. Böylelikle layer kutumuzda para görseli altta eklediğimiz fotoğraf üstte olacak. Fotoğraflı layer’ı en alta aldığımız zaman paralardaki kafa boşluklarından fotoğrafınız gözükecektir.
Pratik Bilgi 1: Eklediğiniz fotoğraftaki kafayı tam olarak o bölgeye sığdırmak için Move Tool seçili iken fotoğrafın köşegenlerinden tutup küçültünüz. Eğer fotoğraf seçiliyken köşegenler gözükmüyorsa Show Transform Controls seçeneğini aktif hale getirin. Artık köşegenlerden tutup fotoğrafınızı küçültebilir, büyültebilir, döndürebilirsiniz. SHIFT tuşuna basılı olarak yaparsanız orantılı küçültür. CTRL tuşuna basarak köşeden çekerseniz fotoğrafı eğebilirsiniz.+Rep
 
Üst