Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Önlem paketi

'Beşiktaş' forumunda Cagataye95 tarafından 16 Nis 2009 tarihinde açılan konu

 1. Cagataye95

  Cagataye95 Kozmik - Eşduyum Fahri Üye TM Üye

  0   0   0

  3,411
  16,824
  1,447
  361
  MmoLira:
  14
  MmoLira:
  14 (0 Banked)

  TURKMMO Güvencesiyle İtem, karakter, yang alın-satın. Sadece %6 komisyonla. Para çekmek ücretsiz, ödeme yapmak komisyonsuz, kazancınız aynı gün hesabınızda! HEMEN ÜYE OLMAK ve ÜCRETSİZ İLAN EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

  Şampiyonluk için bir dizi tedbirler alan Denizli, transferlerin dondurulmasını, ödemelerin düzenli yapılmasını, olumsuz haberlerin önünün kesilmesini istedi

  Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, futbolcuların üzerindeki baskıyı yok etmek için bir takım önlemler aldı. Siyah-beyazlı takımdaki stres yönetiminde başarıya ulaşmak isteyen tecrübeli çalıştırıcı, kendilerinin ve yönetimin yapması gerekenleri tek tek belirlediği öğrenildi. İşte Denizli'nin şampiyonluk için aldığı önlemler:

  1. Denizli, basına idmanı, haftada bir açıyor. Hocanın bu kararının, taktiği gizlemekten öte, oyuncularında, motivasyon eksikliğinin oluşmaması için aldığı ifade edildi.


  2. Futbolcuların şampiyonluk stresinden uzaklaşabilmesi için, tecrübeli isimler, daha genç olanlara yardımcı oluyorlar. Sadece idmandan idmana değil, özel hayatlarında da birbirleriyle görüşüyorlar.

  3. Takım için olumsuz haberlerin çıkmasını istemeyen Mustafa Denizli oyuncularından basında olumsuz yönleriyle haber olmasını istemediği bu nedenle hem sahada hem de saha dışında örnek davranışlar sergilemelerini istedi. Futbolcularıyla sert üslup yerine arkadaş canlısı bir ses tonuyla konuşarak oyuncularının stresini azaltıyor.

  4. Yönetimle görüşen tecrübeli hoca, bugüne kadar oyuncu ödemelerindeki istikrarın, sezon sonuna kadar devam etmesini istedi.

  5. Eldeki oyuncuların moralinin bozulmaması için transfer çalışmaları kısmen donduruldu.

  6. Kritik maçlarda takımı birkaç gün önceden değil, bir gün öncesinden kampa alıyor. Futbolcularına aileleriyle iyi vakit geçirmeleri için ekstra izinler veriyor.
   

Sosyal Medya