Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Laporta Ribery hakkında konuştu

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
837
Mesajlar
4,900
Reaksiyon Skoru
714
Başarım Puanı
210
MmoLira
-9
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Laporta Ribery hakkında konuştu

İspanya Birinci Ligi takımlarından Barcelona'nın Kulüp Başkanı Juan Laporta, Bayern Münih ile olan ilişkilerinin kendisi için dünyadaki her oyuncudan daha önemli olduğunu söyledi. Laporta, Bayern Münih Yönetim Kurulu Başkanı Karl-Heinz Rummenigge'yle birlikte Sportbild dergisine yaptığı açıklamada, Bayern Münih'te oynayan yıldız futbolcu Franck Ribery ile ilgili söylentilere son vermek istediğini ve bu oyuncuyu Barcelona'ya transfer etmeyeceğini belirterek, ''Bayern Münih ile olan iyi ilişkilerim, benim için dünyadaki her oyuncudan daha önemli. Messi Barcelona için neyse, Ribery de Bayern Münih için odur'' dedi.
Bu nedenle Rummenigge'nin Ribery'yi satmak istemeyişini anladığını ifade eden Laporta, Ribery'nin satışını Bayern Münih taraftarlarının hiç bir zaman affedemeyeceğini, bunu da anlayışla karşıladığını kaydetti.
Bayern Münih'te oynayan Alman Milli Takımı futbolcusu Philipp Lahm konusunda da aynı görüşte olduğunu ifade eden Laporta, Lahm'ın cazip bir oyuncu olduğunu, ancak Bayern Münih'in bu oyuncuyu satmak istemediği sürece kendileri için bu konunun tabu olduğunu söyledi.
Messi'nin 13 yaşından bu yana Barcelona'da oynadığını, gerçek bir Barcelona taraftarı olduğunu ve takımdan ayrılmak istemediğini belirten Laporta, ''Diğer oyunculara her ne kadar saygı da duysam, Messi dünyanın en iyi oyuncusu. Onu hiç bir zaman bırakmayız'' şeklinde konuştu.
 

kralmustafa

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
22 Eki 2008
Konular
243
Mesajlar
2,994
Reaksiyon Skoru
192
Başarım Puanı
137
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
eyw Sağol:D
 
Üst