Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Ümit Özat kimlere 'çılgın' dedi

'Futbol' forumunda [Rna]MajeziK tarafından 14 Nis 2009 tarihinde açılan konu

 1. [Rna]MajeziK

  [Rna]MajeziK Level 9 Fahri Üye TM Üye

  0   0   0

  837
  4,900
  714
  210
  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)

  TURKMMO Güvencesiyle İtem, karakter, yang alın-satın. Sadece %6 komisyonla. Para çekmek ücretsiz, ödeme yapmak komisyonsuz, kazancınız aynı gün hesabınızda! HEMEN ÜYE OLMAK ve ÜCRETSİZ İLAN EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

  Ümit Özat kimlere 'çılgın' dedi

  Kalp kası iltihabı nedeniyle futbolu bırakan 1. FC Köln'ün eski takım kaptanı Ümit Özat, kendisini Köln'lü olarak gördüğünü söyledi. Antrenörlük kursu için bulunduğu İstanbul'da Alman Bild gazetesine açıklamalarda bulunan Ümit, ''Ben Köln'lüyüm'' dedi. İstanbul ve Köln'ün ortak yönleri olduğunu belirten Ümit, Boğaziçi ile Ren nehri arasındaki benzerliği buna örnek gösterdi. Her iki kentteki futbol taraftarlarını da ''çılgın'' olarak nitelendiren Ümit, ancak İstanbul'daki karmaşada yaşamanın zor olduğunu ve bir an önce Köln'e dönmek istediğini belirtti.
  Köln'ün güzelliklerini öven Ümit, ''Çocuklarıma nerede yaşamak istediklerini sordum. Bana 'Köln' diye cevap verdiler. Köln'de yabancı olduğumuzu hiç hissetmiyoruz. Köln taraftarlarının bana sahip çıkmasını da hiç unutmayacağım'' dedi.
  1. FC Köln'ün alt sıraları hak etmediğini de savunan eski futbolcu, ''İkinci ligde bile 50 bin taraftarı olan bir kulüp UEFA kupası için mücadele etmeli. Aileler çocuklarına maça gitmeleri için ek harçlık bile veriyorlar'' diye konuştu.
  Ümit'in, Fenerbahçeli Deniz Barış'a ait Josefine kafetaryasına ve yat limanındaki Jardin adlı restorana sık sık gittiği belirtilen gazete haberinde, Ümit'i bir manavdan alış veriş yaparken ve restoranda yemek yerken gösteren fotoğraflar da yer aldı.
   
 2. kralmustafa

  kralmustafa Level 8 Fahri Üye TM Üye

  0   0   0

  243
  2,994
  192
  137
  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)


  eyw sağol :D
   

Sosyal Medya