Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Ümit Özat kimlere 'çılgın' dedi

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
837
Mesajlar
4,900
Reaksiyon Skoru
714
Başarım Puanı
210
MmoLira
-9
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Ümit Özat kimlere 'çılgın' dedi

Kalp kası iltihabı nedeniyle futbolu bırakan 1. FC Köln'ün eski takım kaptanı Ümit Özat, kendisini Köln'lü olarak gördüğünü söyledi. Antrenörlük kursu için bulunduğu İstanbul'da Alman Bild gazetesine açıklamalarda bulunan Ümit, ''Ben Köln'lüyüm'' dedi. İstanbul ve Köln'ün ortak yönleri olduğunu belirten Ümit, Boğaziçi ile Ren nehri arasındaki benzerliği buna örnek gösterdi. Her iki kentteki futbol taraftarlarını da ''çılgın'' olarak nitelendiren Ümit, ancak İstanbul'daki karmaşada yaşamanın zor olduğunu ve bir an önce Köln'e dönmek istediğini belirtti.
Köln'ün güzelliklerini öven Ümit, ''Çocuklarıma nerede yaşamak istediklerini sordum. Bana 'Köln' diye cevap verdiler. Köln'de yabancı olduğumuzu hiç hissetmiyoruz. Köln taraftarlarının bana sahip çıkmasını da hiç unutmayacağım'' dedi.
1. FC Köln'ün alt sıraları hak etmediğini de savunan eski futbolcu, ''İkinci ligde bile 50 bin taraftarı olan bir kulüp UEFA kupası için mücadele etmeli. Aileler çocuklarına maça gitmeleri için ek harçlık bile veriyorlar'' diye konuştu.
Ümit'in, Fenerbahçeli Deniz Barış'a ait Josefine kafetaryasına ve yat limanındaki Jardin adlı restorana sık sık gittiği belirtilen gazete haberinde, Ümit'i bir manavdan alış veriş yaparken ve restoranda yemek yerken gösteren fotoğraflar da yer aldı.
 

kralmustafa

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
22 Eki 2008
Konular
243
Mesajlar
2,994
Reaksiyon Skoru
192
Başarım Puanı
137
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
eyw sağol :D
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst