Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Uzmanlar 'sabotaj yok' dedi

'Güncel' forumunda Hakan811 tarafından 14 Nis 2009 tarihinde açılan konu

Moderatörler: xAsasinato, yahyatrd
 1. Hakan811

  Hakan811 Level 6 TM Üye Üye

  0   0   0

  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)

  TURKMMO Güvencesiyle İtem, karakter, yang alın-satın. Sadece %6 komisyonla. Para çekmek ücretsiz, ödeme yapmak komisyonsuz, kazancınız aynı gün hesabınızda! HEMEN ÜYE OLMAK ve ÜCRETSİZ İLAN EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

  Kahramanmaraş'da düşen BBP helikopterinin sabotajla düşürülmediği açıklandı.
  BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasıyla ilgili olarak Alman uzmanların hazırladığı kaza kırım ön raporunun ''fazla bir şey ortaya koymadığını'' ifade ederek, ''Ama helikoptere sabotaj olmadığını görmemiz mümkün. Sabotaj ihtimali yok gibi bir şey'' dedi.

  Topçu, parti genel merkezinde, genel başkan yardımcıları Ahmet Şanverdi, Üzeyir Tunç, Mustafa Destici ve Hakkı Öznur ile düzenlediği basın toplantısında, Alman uzmanlara yaptırılan ''kaza kırım raporu''nu açıkladı.

  Kazanın olduğu 25 Mart'tan itibaren bir ekiple olay üzerinde çalıştıklarını ifade eden Topçu, kaza ile ilgili incelemeye ''sivil bir el değsin diye parti olarak konusunda uzman Alman ekibi Türkiye'ye davet ettiklerini'' söyledi.

  Alman uzmanların olay yerinde yaptıkları ilk incelemenin ardından bir ön rapor hazırladığını, ancak kesin raporun birkaç hafta içinde çıkacağını bildiren Topçu, ''Helikoptere sabotaj olmadığını görmemiz mümkün. Sabotaj ihtimali yok gibi bir şey'' diye konuştu.
   
 2. [Rna]MajeziK

  [Rna]MajeziK Level 9 Fahri Üye TM Üye

  0   0   0

  837
  4,900
  714
  210
  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)


  Teşekkürler!!...
   
Moderatörler: xAsasinato, yahyatrd

Sosyal Medya