Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Arda Turan'dan özür geldi

[EsK]İnFaZCı

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Mesajlar
565
Beğeniler
33
MmoLira
0
DevLira
0
#1

ATLANTİS2 Olarak 70-120 (Simyasız) (Bosslar Tek Kesilebilir) Tamamen Farmlık Bireysele Önem Verilen , Uzun Vadeli Gelişime ve Yeniliğe Açık Yapısıyla 28 Aralık'ta Sizlerleyiz. TANITIM İÇİN TIKLAYINArda Turan'dan özür geldi
14 Nisan 2009 Salı 15:00
Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan, Fenerbahçe ile yaptıkları derbi maçın sonlarında yaşanan olaylar nedeniyle özür diledi.

Arda, Galatasaray Kulübü'nün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, karşılaşmada yaşanan olaylar nedeniyle büyük üzüntü yaşadığını ifade ederek, ''Özellikle milli takımdan ve Fenerbahçe'den her zaman ağabey olarak gördüğüm, sevdiğim ve ailesiyle görüştüğüm Semih Şentürk ile istemeden ve düşünmeden içine düştüğümüz durum ve ortaya çıkan fotoğraf, hiçbir zaman arzu etmediğim ve hiçbir zaman onaylayamayacağım görüntülere neden oldu. Gerek kişiliğime, gerekse futbol kimliğime yakışmayan bu olayın içinde Semih Şentürk ile birlikte olumsuz olarak anılmak, bizim gibi birbirine saygı ve sevgisi tartışılmaz iki oyuncunun görebileceği en büyük cezadır'' diye konuştu.

Semih Şentürk'ün dün konuyla ilgili yaptığı açıklamaya da değinen Arda, şunları kaydetti:

''Semih Şentürk'ün içten açıklaması ve yaklaşımı, içinde hissettiklerini, ben de onun gibi bir ağabeyim için düşünüyorum. Saha içinde yaşanan olumsuzlukların saha içinde kalması gerektiğini biliyorum. Kimin haklılığından çok dostluğumuzun, ağabey-kardeş ilişkimizin devamının önemli olduğunun bilincinde, yaşananlardan dolayı tüm spor kamuoyundan ve Türk halkından özür dilerim. Ayrıca, Semih Şentürk ile bugüne kadar gelen inanılmaz dostluğumuzun asla tükenmeyeceğini buradan belirtirken, ona olan sevgi ve saygımın ise sonsuza kadar süreceğinin bilinmesini isterim.''

Genç futbolcu, bugün bir gazetede ''vicdanım rahat'' başlığı altında yer alan haberdeki ifadelerin kendisine ait olmadığını da vurguladı.
 
Üst