Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Taraf yazarına BBP'li dayağı

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINTaraf yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, İstanbul Alperen Ocakları İl Başkanı'nın yumruklu saldırısına uğradı.


İstanbul Alperen Ocakları İl Başkanı Mustafa Kayatuzu, Kanal 7'de bir programa katılan Taraf yazarı Rasim Ozan Kütahyalı'ya program çıkışında saldırarak yumrukladı.

Saldırıdan sonra hastaneye kaldırılarak tedavi olan Kütahyalı'nın şikayeti üzerine Kayatuzu polis tarafından gözaltına alındı. Kayatuzu'nun, programda helikopter kazasında ölen BBP Genel Başkanı Muhin Yazıcıoğlu hakkındaki sözleri üzerine sinirlenerek saldırıyı gerçekleştirdiği öğrenildi.

Akıllarda soru işaretleri bırakan bir kazayla yaşama veda eden BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümü, Erhan Çelik'le İskele Sancak'ta masaya yatırıldı. Programa eski Cumhuriyet Savcısı Gültekin Avcı, BBP lideri Yazıcıoğlu'nun avukatı Kemal Yavuz, Taraf Gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı ve Deşifre programı Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Önel katıldı.

Program herhangi bir tartışma olmadan sona erdi. Ancak program bitiminde Rasim Ozan Kütahyalı'nın Muhsin Yazıcıoğlu ve BBP hakkındaki sözlerine sinirlendiği sanılan İstanbul Alperenler Ocağı Başkanı Mustafa Kayatuzu soluğu Eyüp'teki Kanal 7 binasında aldı.

Binanın üçüncü katındaki tuvalete gitmek üzere olan Rasim Ozan Kütahyalı, Kayatuzu'nun yüzüne inen yumruklarıyla bir anda neye uğradığını şaşırdı. Kütahyalı olay yerinde düşerek bayıldı.

Saldırının ardından özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan Kütahyalı yanında avukatı Ergin Cinmen ve programın sunucusu Erhan Çelik şu anda Eyüp Merkez Karakolu'nda ifade verdi. Kütahyalı'nın şikayeti üzerine Kayatuzu gözaltına alındı.

KÜTAHYALI'YA ÖZÜR TELEFONU

Öte yandan olayın ardından bugün BBP'nin "geçici genel başkanlık" görevine seçilen BBP Genel Sekreteri Yalçın Topçu, Taraf yazarı Rasim Ozan Kütahyalı'yı arayarak üzünlülerini bildirip olayı kendilerine yapılmış bir saldırı olarak nitelendirdiğini ve gereğinin yapılacağını söyledi.

Bu konuşmanın ardından Yalçın Topçu gereğini yaptı ve İstanbul Alperenler Ocağı Başkanı Mustafa Kayatuzu görevden alındı.
 
Üst