Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


ABD'de 2 ayrı uçak düştü

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINABD'nin Illinois ve California eyaletlerinde iki küçük uçağın düştüğü ve 3 kişinin öldüğü bildirildi.
Federal Havacılık İdaresi yetkilileri, Illinois eyaletinde 1946 yapımı tek motorlu bir uçağın düştüğünü, uçağın pilotu ile tek yolcusunun öldüğünü kaydetti.

Yetkililerin açıklamasına göre, dün eyaletin orta kesimlerindeki Sandwich kenti havaalanı yakınlarında bir mısır tarlasına düşen uçakta 53 yaşındaki pilot Randall Hougham ile 22 yaşındaki Lauren Hamilton'ın bulunduğu belirlendi.

Dün ayrıca California eyaletindeki Miramar Marine Corps hava üssü yakınlarında da küçük bir uçak düştü, pilot Piper Commanche öldü.

Yetkililer, her iki kaza için de Federal Havacılık İdaresi ve Ulusal Ulaşım Güvenliği Kurumu tarafından soruşturma açıldığını bildirdi.
 
Üst