Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


4 parmağını da korkudan kesmiş

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Reaksiyon Skoru
31
Başarım Puanı
165
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Satırla parmağı kesildikten sonra 400 TL parasının gasp edildiğini iddia eden adam herkesi şok etti.
Adana, Yüreğir ilçesinde Kam Beton'da işçi olarak çalışan 3 çocuk babası 33 yaşındaki Yakup D. motosikletiyle gittiği Sarıçam Deresi kenarında yerde kanlar içinde yatarken vatandaşlar tarafından bulundu. Sağ elinin 4 parmağı kesilen şahıs, ambulansla Adana Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yakup D., iş çıkışında Mustafa Kemal Paşa Bulvarı İl Sağlık Müdürlüğü önündeki ATM'den para çekip Çamlıbel Mahallesi'ndeki evine giderken plakasız otomobille yolunu kesen maskeli 4 kişinin satırla elini kestiklerini ve üzerindeki 400 TL'yi gasp ettiğini iddia etti.

KENDİ PARMAKLARINI KENDİ KESMİŞ


İddia üzerine, polis ekipleri bölgede geniş çaplı operasyon başlattı. Hastanedeki tedavisinin ardından olayla ilgili ifadesi alınmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen ve burada çelişkili ifade veren şahsın yalan söylediği ortaya çıktı. Gözyaşlarına boğulan Yakup D., ailesinden habersiz kredi kartına borçlandığını, yine ailesinin bilgisi dışında ehliyet almak için kursa kaydolduğunu söyledi.

Bankadan çektiği 400 TL'yi kart borcuna ve ehliyet kursuna veren kuruma yatırdığını, bu durumu gizlemek için gasp yalanına başvurduğunu ve parmaklarını kestiğini söyledi. Şahıs hakkında, "polisi oyalamak" suçundan işlem yapıldığı öğrenildi.
 

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
837
Mesajlar
4,900
Reaksiyon Skoru
714
Başarım Puanı
210
MmoLira
-9
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler!!...
 
Üst