Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Herkes Burayı Okusun !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINYıl 2007... Takvimler yaz aylarını gösteriyor. GameForge şirketi dünyada pek ün kazanmamış bir oyunu Türkçe hale getiriyor. Oyunun adı Metin2.

Metin2 açık betada... Başlangıçta herşey güzel... Ne küfür var, ne hile, ne ks. Oyunda herkes yeni ve herkes dayanışma içerisinde. Herkes birbirine yardım ediyor. Oyundaki kişi sayısı çok az.

Sonra Metin2'nin kapatılacağı resmi forumda yayınlanıyor. Buna göre oyundaki tüm karakterler resetlenecek, oyun 2. açık betaya geçecek. Neyse o da oluyor ve bundan metin2deki oyuncu sayısı günden güne çoğalıyor.

İlk server ilk başta 2 ch den oluşurken, 4'e çıkıyor, server sayısı 5-6ya çıkıyor. Ve bu sırada oyun eskiye göre daha kötü durumda. Hilecisi, kscisi, küfürcüsü...

Server sayısı 7'ye çıktıktan 10 gün sonra gereksizken yeni bir server geliyor. Oyuncular şaşkın. Ve takvimler 2009'u gösterdiğinde en az 5-6 tanesi gereksiz olmak üzere Türk serverında tam 15 server var.

Oyunun durumu tamamen berbat... Sözde oyunun yöneticisi olan GM'ler oyunla ilgilenmiyor, sözde oyuncu ve GM'lerin buluşma alanı olan Irc Chat'te 10'un üstünde GM online ama hiçbiri birşey yazmıyor.

Oyun şu an Türkiyede en çok oynanan online oyunlar arasında ilk 3te. Çok geçmeden birincileğe de çıkacak gibi. Ama...

1-)Oyunda herkes ana bacı sövüyor. Oyunda mısınız başka bir yerde mi belli değil.

2-)Hırsızlar çok çoğalmış. Herkes birbirinin itemine gözünü dikmiş.

3-)Oyunda muhteşem bir lag var. Akşam saatlerinde 1-2 server dışında oyun oynanmıyor.

Bu liste uzar gider...

Peki..

GM'ler nerede ?

Sürekli server açarak, akılları sıra oyundaki rekabeti artırmaya çalışıyorlar. Oyun 1 seneye kalmaz Knight Online olur. Aynı onun gibi PARALI !

Neden mi ? Herkesin akın ettiği bir oyun. Türkçe, çok süper olmasa hoş grafikleri var, insana zevk veren bir oyun.

Ama oyundan aldığınız 1 saatlik zevki annenize edilen onca küfürlere tercih eder misiniz ?

Veya emeğinizi çalmalarına ?

Ama bunlar hepsi Türk serverında olağan şeyler...

Bana katılanlar ve benim gibi düşünenler msnimi eklesin. Eğer bendenseniz, bu gidişata bir dur (!) demek istiyorsanız, benimle birlikte oyundaki protestoya katılın. Ne mi yapıcaz ? Çok dolu olmayan bir servera girip, orada her ne kadar kötü bir şey olsada ks yapıcaz. Hile yapıcaz. Sürekli oyuncuları rahatsız edicez ama bir çizgiye kadar tabiki. Ve bu olay Metin2'nin resmi forumuna da geçecek, talimatlarımıza uymazsa devam edeceğimizi söyliycez.

 
Moderatör tarafında düzenlendi:

toretto111

Level 6
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
15 Eyl 2008
Konular
465
Mesajlar
1,420
Beğeniler
232
MmoLira
0
DevLira
0
#3
çok server açılması tam sürüme geçme çabasıda rüyasında rüya görürken bile göremez :D
öle küfürlü hileye karşı önlemsiz gmsiz hiç bişi olmicak paralı olucak yeni + exp presi vs. ko şeklini alıcak sonra oyun grafikleri yükselicek sro olucak ve kalıcak.
En iyisi WoW :D
 

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,838
Beğeniler
1,460
MmoLira
169
DevLira
0
#5
Evet eskiden mükemmeldi ama şimdi berbat.+8 ölümcül plaka zırh alcaktım.7 kişi ile konuştum.Hepsi hırsız çıktı.Adam +8 koyuyor.Ticareti kapatıyor.Sonra başka bir ölümcül koyuyor.Hızlı kabule basmasından rahatlıkla anlaşılıyor:)Ben de artık Wow'a başlayacağım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst