Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Hangi ağaçtan düştünüz

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Katılım
29 Mar 2009
Konular
697
Mesajlar
2,980
Reaksiyon Skoru
120
Başarım Puanı
175
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Hangi ağaçtan düştünüz
!

CELTIC Astrolojisi ağaçlara dayanıyormuş. Ona göre doğduğunuz gün, hangi ağaçtan geldiğinizi ortaya çıkartıyor. Ağaç açıklamaları asağıda...

DOĞUM ARALIĞI, AĞAÇ CİNSİ

23– 31 ARALIK ELMA AĞACI
01– 11 OCAK KÖKNAR
12– 24 OCAK KARAAĞAÇ
25 OCAK– 03 ŞUBAT SELVİ
04– 08 ŞUBAT KAVAK
09– 18ŞUBAT SEDİR
19– 28 ŞUBAT ÇAM
01– 10 MART SALKIMSÖĞÜT
11– 20 MART IHLAMUR
21 MART MEŞE
22– 31MART FINDIK
01– 10NİSAN ÜVEZ
11– 20 NİSAN AKÇAAĞAÇ
21– 30 NİSAN CEVİZ
01– 14 MAYIS KAVAK
15– 24MAYIS KESTANE
25 MAYIS– 03 HAZİRAN DİŞBUDAK
04– 13HAZİRAN GÜRGEN
14– 23 HAZİRAN İNCİR
24 HAZİRAN HUS
25 HAZİRAN– 04 TEMMUZ ELMAAĞACI
05– 14 TEMMUZ ÇAM
15– 25 TEMMUZ KARAAĞAÇ
26 TEMMUZ– 04 AĞUSTOS SELVİ
04– 13 AĞUSTOS KAVAK
14– 23 AĞUSTOS SEDİR
24 AĞUSTOS– 02 EYLÜL ÇAM
03– 12 EYLÜL SALKIMSÖĞÜT
13– 22 EYLÜL IHLAMUR
23 EYLÜL ZEYTİN
24 EYLÜL– 03 EKİM FINDIK
04– 13 EKİM ÜVEZ
14– 23 EKİM AKÇAAĞAÇ
24 EKİM– 11 KASIM CEVİZ
12 KASIM– 21 KASIM KESTANE
22KASIM– 01 ARALIK DİŞBUDAK
02– 11 ARALIK ; GÜRGEN
12– 21 ARALIK İNCİR
22 ARALIK KAYIN


VE AÇIKLAMALARI ;

ELMA( AŞK ):
Cazibeli, Fiziksel olarak dikkat çekici ve etkileyici… Hoş bir auraya sahip. Flörtöz ve maceraperest ama hassas ve her zaman aşık bir tip. Sevmeye ve Sevilmeye meraklı. Sadık ve hassas bir eş. Cömert. Bilimsel konulara yeteneği var. Bugün için yaşar. Hayal gücü yüksek.

DİŞBUDAK ( HIRS ):
Farklı bir çekiciliğe sahip, hayat dolu, talepkar, düşüncesizce hareket eden ve eleştirilere kulak asmayan biri. Hırslı, akıllı, yetenekli, kaderine hükmetmeyi seven, egoist olmaya elverişlidir. Ama ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir. İlişkileri çok ciddiye alır ve sadıktır.

KAYIN ( YARATICILIK ):
İyi bir zevki vardır. Görünüşe ve kendi görüntüsüne önem verir. Materyalist sayılır. Hayatı ve kariyeri için çok ve düzenli çalışır. Ekonomiktir. Gerek siz risklere girmez. Makul bir tiptir. Diyet ve sporla fiziğine dikkat eder.

HUS ( ESİNLENME ):
Hayat dolu, etkileyici, elegan, arkadaş canlısı, gösterişten uzak, mütevazi, aşırılıktan hoşlanmayan, kaba şeylerden nefret eden biridir. Doğal ve sakin bir yaşamı tercih eder. Fazla tutkulu değildir. Hayal gücü yüksek ve az hırslıdır. Sakin ve Uygun ortamlar yaratır.

SEDİR ( GÜVEN ):
Zarif, her ortama ayak uydurabilen, lüksü seven, sağlığına dikkat eden , kendine güvenen, başkalarına da biraz yukarıdan bakan biridir. Kararlı, Sabırsız ve Başkalarını etkilemeyi sever. İyimserdir ve beceriklidir. Tek ve Gerçek Aşkını bekler. Çabuk karar verir.

KESTANE ( DÜRÜSTLÜK ):
Alışılmadık bir güzelliği vardır ve insanları etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neşelidir. Doğuştan Diplomattır. Çok kolay huzursuzluğa kapılır ama her türlü ilişkisin de hassa sdır. Bazen olağandışı davranır. Sevgili bulmakta güçlük çeker.

SELVİ ( SADAKAT ):
Güçlü, fiziksel olarak kaslı, her ortama uyabilen, hayatla fazla uğraşmayan, hoşnut, iyimser, paraya meraklıdır. Yalnızlıktan nefret eder. Kolay kolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadıktır. Modu çabuk değişir. Kurallara boyun eğmez. Biraz da ukala ve ilgisizdir.

KARAAĞAÇ ( ASİL ):
Müşfik, fiziksel olarak düzgün, giyimine dikkat eden , taleplerin de aşırılığa kaçmayan, insanlara neşe verebilen, liderlik etmeyi seven ama kendisi altta olmayı sevmeyen biridir. Dürüst ve sadık bir eştir. Başkaları için karar vermeyi sever. Cömerttir. Pratik zekası güçlü ve iyi bir espri anlayışı vardır.

İNCİR ( HASSASİYET ):
Çok güçlü, bağımsız, tartışmalara ve zıtlıklara fazla izin vermeyen, aile hayatına düşkün, iyi bir baba ve hayvanseverdir. Sosyal bir kelebek gibidir. Espriden anlar, aylaklığı ve tembelliği de sever. Bencilliği vardır. Akıllı ve pratiktir.

KÖKNAR ( GİZEM ):
Sıradışı bir zevki vardır. Sofistike ve kadirşinastır. Güzel olan her şeyi sever. Dikbaşlı, çabuk Modu değiştiren, bencil olmasına rağmen kendisine yakın olanlarla ilgilenen biridir. Çok mütevazi olduğu söylenemez. Hırslıdır ve memnun edilmesi zor bir sevgilidir. Çok arkadaşı vardır ve ona çok güvenebilirsiniz.

FINDIK ( OLAĞANÜSTÜ ):
Çekici, anlayışlı, insanları nasıl etkileyeceğini bilen, fazla talepkar olmayan, sosyal hayatta aktif ve girişken hatta dövüşken biridir. Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk değişir. Kaprisli bir aşıktır. Ama dürüst ve eşine toleranslı davranır. Kusursuz bir yargı yeteneği vardır.

GÜRGEN ( ZEVK SAHİBİ ):
Cool bir güzel. Dış görüntüsüne ve bakımlı olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Başka larını kendinden fazla düşünür. Hayatı mümkün olduğunca kolay bir hale getirmeye çalışır. Disiplinli bir hayat için kılavuzluk eder. İlişkilerinde kibardır. Farklı sevgililer bulmak ister. Duygularıyla ilgili olarak mutluluğu yakalaması kolay olmaz. Çoğunlukla da başkalarına güvenmez ve kararlarından asla emin olmaz.

IHLAMUR ( ŞÜPHE ):
Hayatın ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve tartışmadan nefret eder. Çalışkandır. Tembelliği ve bencilliği hiç sevmez. Streslidir. Yumuşak huylu ve merhametlidir. Arkadaşları için çekinmeden fedakarlık yapar. Becerikli olmasına rağmen bunları değerlendirmesini bilmez. Mızmızdır, zordur ama vefalıdır.

AKÇAAĞAÇ ( ÖZGÜR ZEKA ):
Hayal gücü ve orjinallikle dolu hiç de sıradan olmayan biridir. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen, yeni deneyimlere aç biridir. Genellikle sinirli ve gergin bir yapısı vardır. Hafızası kuvvetlidir. Çok kolay öğrenir. Aşk hayatı biraz karmaşıktır. Başkalarını etkilemeyi sever.

MEŞE ( CESARET ):
Sağlam yaradışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu çok yoktur. İşini şans'a bırakmayı sevmez. Ayaklarını yere sağlam basmak ister. Hareketlidir.

ZEYTİN ( ERDEM ):
Makul biridir. Güneşi ve sıcak havaları sever. Kibar duyguları vardır. Agresyon ve şiddetten kaçınır. Sakin ve toleranslıdır. Adalet duygusu gelişmiştir. Hassas kıskançlıktan uzak bir yapısı vardır. Okumayı ve sofistike insanlarla muhatap olmayı sever.

ÇAM ( TİTİZ ):
Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl rahat edebileceğini bilir. Doğal ve hareketli biridir. İyi bir partnerdir. Çok arkadaş delisi değildir. Çabuk aşık olur ama ateşi çabuk söner. Herşeyden
kolay vazgeçebilir. İdeali bulana kadar her şey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir.

KAVAK ( TATMİNSİZ ):
Fazla kendine güvenmeyen, sadece gerektiği zaman cesaretli olan biridir. Arkasının güçlü olmasını ve sıkı insanlarla muhatap olmasını sever. Çok seçicidir. Genellikle yalnızdır. Artistik bir doğası vardır. Kin tutar. İyi bir organizatördür. Felsefik takılmayı sever. Ama her durumda ona
güvenilebilen biridir. İlişkilerini de çok önemser.

ÜVEZ ( HASSASİYET ):
Dikkat çekici, neşe verici, bencillikten uzak, dikkat çekmeyi seven biridir. Hayata bağlıdır. Yerine ve duruma göre hem bağımlı hem de bağımsız olabilir. Zevklidir. Duygusal, hassas, tutkulu ve artistik özellikleri vardır. İyi bir eş olur ama çok zor affeder.

CEVİZ ( TUTKU ):
Garip ve zıtlıklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Asil bir ruhu vardır. Spontandır. Çok hırslıdır ve hiç esnekliği yoktur. Zor ve alışılmışın dışında bir eş'ti r. Çok zor beğenir. Çok kıskanç ve tutkuludur. Sadece takdir eder. Uyum göstermek için fazla fedakarlık etmekten de hoşlanmaz. İlginç stratejiler üretmeyi sever.

SALKIMSÖĞÜT ( MELANKOLİ ):
Güzel ve çok melankoliktir. Etkileyicidir. Güzel ve zevkli şeylere meraklıdır. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir. Kaprisli ama dürüsttür. Başkalarının duygularına önem verir. Çabuk etki altında kalır ama beraber yaşanması zor biridir. Talepkârdır. Sezgileri de kuvvetlidir. Aşıkken acı çeker ama demir atabileceği birini bulabilir
Ben Çamdan düşmüşüm

24 Agustos - 02 Eylül Çam
Çam ( titiz ) ;
Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür nasıl rahat edebileceğini bilir.Doğal ve hareketli biridir . İyi bir partnerdir . Çok arkadaş delisi değildir. Çabuk aşık olur ama ateşi çabuk söner Herşeyden kolay vazgeçebilir.İdeali bulana kadar herşey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir
 

®cRaLemRe®

Level 7
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
225
Mesajlar
1,790
Reaksiyon Skoru
68
Başarım Puanı
127
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Ben Daha Hiç Düşmedim iyi Tutunurum dallara :D
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
JoJoPaPi

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Katılım
29 Mar 2009
Konular
697
Mesajlar
2,980
Reaksiyon Skoru
120
Başarım Puanı
175
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
iyi tutunurum dallara :D:D:D
 

LeBron

Level 3
TM Üye
Üye
Katılım
29 Mar 2009
Konular
11
Mesajlar
229
Reaksiyon Skoru
7
Başarım Puanı
74
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
:D alıntı demi bu :D bu kadar uğraşılırmı ya :D
 
Üst