Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Rank Yarışma Kuralları - Yapılması gereknler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

toretto111

Level 6
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
15 Eyl 2008
Mesajlar
1,420
Beğeniler
232
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINBildiğiniz gibi forumumuzun rank resimleri yok.
Bu resimleri biz adminler olarak yapıcaktık ama, düşündük ki bunu üyelerimize ödül vererek yapalım.
Ben PS'de iyiyimdir diyenler buyursun :)
Rank Yarışma Kuralları ;
*Yapılacak Rank resimleri : Admin - Yönetici - Süper moderatör - Moderatör - Deneme moderatör - Üye - Banlı üye - VIP Üye ranklarıdır (Hiç bir değşiklik yapmamalısınız örneğin banlı üyeye : eskiden üye derseniz konunuz kabul edilmeyecektir.)

*Hiç bir şekilde başka bir forumdan geçirilen rank kabul edilmeyecek ve üye diskalifiye olacaktır. (Nasıl bulacak diyorsanız kuralların devamını okuyun.)


*Rankların yanında sağında solunda üstünde turkmmo.com veya turkmmo vs. yazmalı (diğer sitelere önlem amaçlı)*Boyutları size bırakıcam ama ideal boyutlar 150 / 40 yada 150 / 30 olabilir tabii siz bunları değiştireceksiniz. Yapacağınız çalışma resim olmalıdır. Yani jpg, gif vb uzantılarda olmalıdır. .swf gibi flashla yapılmış çalışmalar kabul edilmez.


*Ödüller dağıtılırken "benim ödülüm nerede kaldı" "ödüller ne zaman dağıtılacak" vs. konular mesajlar atmayınız. Çünkü bu otomatik olmuyor admin bunlarla bizzat uğraşıyor.


*[Nick değişikliği ödülü olursa] Nick değişikliliği hiç bir şekilde
- Deneme moderatör - Moderatör - Süper Moderatör - Yönetici -(admin) üzerinde değişiklik sağlamaz.*Arka plan, yazı türü sizin güzelliğinize kalmış siz belirleyin. ( Yazı Renkleri rütbe renkleriyle aynı olmalıdır. Örneğin admin rank yazısı kırmızı, vip üye rank yazısı siyah zemin üzerine sarı, yönetici rankı lacivert olmalıdır )


*Ödüller Rank Yarışması Ödülleri konusundan ulaşılabilir.

*
Konular "Admin'in rank resimleri" Toretto111'in rank resimleri" " [RnA]majezik'in rank resimleri şeklinde olmalıdır.

* Yaptığınız resimler photoshop ile yapılmış ise yarışma sonunda dereceye girmeniz halinde psd dosyalarınızda bize teslim etmelisiniz.

* İstediğiniz kadar konu ile yarışmaya katılabilirsiniz. Oyunlama Başlamadan önce istediğiniz kadar değişiklik yapabilirsiniz.

*Ödül tarihi belli değildir yetkili kişilere sormayınız.

*Tüm katılan arkadaşlara Başarılar Dilerim
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst