Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Beşiktaş Yemek Verdi

[EsK]İnFaZCı

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
134
MmoLira
0
DevLira
0
Beşiktaş'tan hentbol takımına yemek!

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, Avrupa Challenge Kupası'nda yarı finale yükselen erkek hentbol takımına yemek verdi.

Marmara Yelken
Kulübü'nde düzenlenen, hentbol takımı oyuncuları ile idari ve teknik kadronun eşleriyle beraber katıldığı yemekte, yönetim kurulu adına genel sekreter Kenan Öner ile yöneticiler Hüseyin Yücel ve Bülent Deriş bulundu.

Yönetim kurulu üyesi Yücel, gecede yaptığı konuşmada, hentbol takımının başarılarından gurur duyduğunu belirterek, ''Öyle inanıyorum ki, takımımızda bu güç ve inanç olduğu müddetçe yarı finalden finale, finalden de kupaya uzanacaklar. Umarım bu dileğimiz gerçekleşir ve Türkiye'de bir ilki daha gerçekleştiririz'' dedi.

Yaşadıkları birlik ve beraberliğin hentbol takımını yarı finale kadar getirdiğini ifaden eden yönetim kurulu üyesi Deriş ise konuşmasında, ''Bu sezon Challenge Kupası'nda şampiyon olmak istiyoruz. Bu birlikteliğimiz devam ettiği müddetçe bunu başarabiliriz. İnşallah kupayı kazanarak bu mutluluğu bütün camiamıza yayarız. Ben oyuncularımıza inanıyor ve sonuna kadar gideceklerine güveniyorum'' şeklinde ifadeler kullandı.

Antrenör Müfit Arın ise bu tür organizasyonların takım havasını sağlamak açısından son derece önemli olduğunu vurgulayarak, ''Challenge Kupası'nda buraya kadar geldikten sonra rakibin isminin önemi yok. Beşiktaş da büyük bir takım, rakibimiz bizi düşünsün. Biz bu turu atlamak için elimizden geleni yapıyoruz, kupayı kazanmak istiyoruz'' şeklinde konuştu.

lsx008833

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
0
DevLira
0
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.

cdef572

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
0
MmoLira
0
DevLira
0
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.