Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Galatasaray Avrupa Şampiyonu :)

[EsK]İnFaZCı

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
134
Mesajlar
565
Beğeniler
33
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINFIBA Bayanlar Eurocup Finali'nde İtalya'nın Cras Basket Taranto takımını geçerek şampiyonluğa ulaşan Galatasaray, Türkiye'ye takım sporlarındaki 10. kupasını kazandırdı.. Alınan kupalarda Galatasaray'ın adı ön planda.. İşte Türkiye'nin yüzünü güldüren büyük başarılar..
1996 yılında Efes Pilsen'in Koraç Kupası'nı kazanarak
Türkiye'ye getirdiği ilk kupadan sonra geçen 13 yıl içinde Türkiye'nin takım sporlarındaki kupa sayısını 10'a çıkardı. Efes Pilsen'in açtığı yolda hızla ilerleyen Türk takımları, son olarak Galatasaray'ın kazandığı kupayla 10. kupayı müzesine götürdü. Alınan 10 kupada ise Galatasaray'ın adı ön plana çıkıyor.

Sarı-kırmızılı kulüp takım sporlarında tam 5 kupayı müzesine götürmüş durumda bulunuyor. Galatasaray, futbolda UEFA ve Süper Kupa, bayanlar basketbolda Eurocup ve tekerlekli basketbolda Şampiyonlar Ligi ve Kıtalararası Kupa'yı müzesine götürdü. Galatasaray'ın bu büyük başarısını ise voleybolda 2 Avrupa Şampiyonluğu bulunan Vakıfbank Güneş Sigorta takip ediyor. Voleybolda ayrıca Eczacıbaşı ve Arkasspor'un da birer ve basketbolda Efes Pilsen'in bir Avrupa Şampiyonluğu bulunuyor.
 
Üst