Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Batuhan Karadeniz'de batar

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
3,413
Mesajlar
16,840
Reaksiyon Skoru
1,479
Başarım Puanı
403
MmoLira
271
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
F.Bahçe maçı öncesi takımın kampından İstanbul gecelerine akan Eskişehirspor'lu Batuhan Karadeniz'in eğlenirken çekilmiş bir fotoğrafı ortaya çıktı. Yıldız futbolcunun bu disiplinsiz davranışlarıyla ilgili Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, "Aklını başına almazsa, hiçbir yerde barınamaz" dedi.

Şöhreti erken yakalayan futbolcuların en büyük problemidir, bu durumu hazmedememek. Erken gelen şöhret ve paranın sarhoşluğu muhteşem bir futbol kariyerini bir anda yok ediverir. Batuhan Karadeniz'in yaşadığı da buna tipik bir örnek.

Fenerbahçe maçından önce Eskişehirspor'un kamp yaptığı otelden ayrılıp arkadaşlarıya birlikte gece kulübüne giden ve sabaha kadar eğlenen Batuhan Karadeniz, kırmızı siyahlı yönetim tarafından süresiz kadro dışı bırakılmıştı. Yönetimin kararının ardından katıldığı bir televizyon programında Batuhan, çok pişman olduğunu ve bir daha asla böyle bir şeyin olmayacağını söylemişti. Yıldız futbolcunun daha bu sözleri hafızalardaki yerini korurken bu kez, 3 kızla birlikte çekilmiş bir fotoğrafı internet düştü. Şimdi merak edilen bu fotoğrafın kadro dışı bırakıldıktan sonra mı yoksa önce mi çekildiği...

BAŞI YİNE AĞRIYACAK

Eskişehirspor'un milli futbolcu Batuhan Karadeniz'in bu son ortaya çıkan fotoğrafları da başını yeniden çok ağrıtacağa benziyor.

"HİÇBİR YERDE BARINAMAZ"

Konuyla ilgili olarak Radyospor'dan Aydın Cingöz'ün sorularını yanıtlyan Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, Eskişehirspor'da kiralık olarak verdikleri Batuhan Karadeniz'i sert dille eleştirdi. Levent Erdoğan, "Geçmişte güneş gibi doğacak denen bir çok futbolcu doğmadan batmıştır. Batuhan'ın aklını başına alması gerekir, yoksa hiçbir yerde barınamaz" dedi.

"GELECEĞİNİ KATLEDİYOR"


Batuhan'ın Fenerbahçe maçından önce gece kamptan kaçmasını ve disiplinsiz davranışlarını değerlendiren Erdoğan, "Eskişehirspor Yönetimi'nin, Batuhan konusunda verdiği kararlara harfine kadar katılıyorum. Yönetimin aldığı karar çok doğru. Ne yazık ki çok iyi bir futbolcu olmasına rağmen yaşantısı ve hareketleri ile geleceğini katlediyor ya da katletmeye başladı. Bu ve buna benzer hareketleri geçmişten beri var. Eskişehirspor yönetiminin aldığı karar iki açıdan önemli: Hem Batuhan ıslah olur hem de takım içinde kendisini farklı görmemesine neden olur. Batuhan'ın bir an önce aklını başına alması gerekiyor" şeklinde konuştu.

"PAF TAKIMDA DA YAPTI"

Batuhan'ın Beşiktaş'ta oynarken de buna benzer krizlere neden olduğunu söyleyen Erdoğan, "Batuhan'ın buna benzer olayları PAF takımında bile oldu. Bu yapısıyla nereye varacağını sanıyor, bilmiyorum. Gelecek vaat eden, istikbali olan bir futbolcu ama futbol tarihine iyi bakmalı. Kendisi gibi güneş olan ya da açmaya başlayan güneş olduğunu sananların bu yaşam tarzıyla batmış olduğunu görecektir. Çok geç olmakla birlikte kendisini toparlaması gerekir. Batuhan'ın bu halini gören aynı fikirde olur. Disiplinsiz yaşantısı onun hayatını çok çabuk mahveder." dedi.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst