• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Çekme Hileli MultiHack Yok mu??

sercan1606

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Yeni Pahctte çalisan çekme hileli multihack i özledim :) yokmu artik açilmiyor mu warsa paylasalim .

selcuqq

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
aynen benimde gözümde tütüyo :D su anda cekmelisi yok ama normali war forumda gez paylaşılmış ben indirdim aynısı yap dediklerinin %100 çalışıyo . .

lala01

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
kardesim ben 1 tane buldum ondada canlanmak için oyuna yeni baştan girmek attan inmek için ölmek oyunu kapatmak için görev yöneticisi depo yu açmak için normal metin2 iconundan girmek gerekli yani olmuyo :D