Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Podolski şimdi yandı!

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
837
Mesajlar
4,900
Beğeniler
714
MmoLira
-9
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINPodolski şimdi yandı!

Almanya Milli Takımı'nın Dünya Kupası eleme maçında Galler'e karşı oynadığı karşılaşmada takım kaptanı Michael Ballack'a tokat atan Lukas Podolski hakkında kimliği belirsiz bir kişi tarafından suç duyurusunda bulunuldu. Köln Başsavcısı Günther Feld, Podolski hakkında adam dövmekten suç duyurusunda bulunulduğunu, bunu Münih Savcılığına da gönderdiklerini söyledi.
Feld, maçın Cardiff'te oynanmış olmasına rağmen konuyla, suçlanan oyuncunun oturduğu yerin ilgilenmesi gerektiğini, bu nedenle suç duyurusunu Münih Savcılığı'na gönderdiklerini belirtti.
Münih savcılığı sözcüsü Anton Winkler ise, suç duyurusunun henüz kendilerine ulaşmadığını bildirdi.
Podolski hakkındaki suç duyurusunda, olayın milyonlarca izleyicinin önünde yapıldığının, bunun katlanılmaz bir durum olduğunun, futbolcuların diğer insanlara örnek olmaları gerektiğinin belirtildiği ifade edildi.
Podolski'nin de daha sonra bu hareketinin doğru olmadığını kabul ederek, Almanya Futbol Federasyonu'nun (DFB) fair play organizasyonuna 5 bin Avro bağış yaptığı bildirildi.
Almanya'nın, deplasmanda Galler'e karşı oynadığı karşılaşmanın 67. dakikasında takım kaptanı Ballack ile Podolski arasında sözlü tartışma yaşanmış, daha sonra Podolski, Ballack'a tokat atmıştı. Takım arkadaşlarının araya girmesiyle olay daha da büyümeden son bulmuştu.
 
Üst