Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Podolski şimdi yandı!

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
837
Mesajlar
4,900
Reaksiyon Skoru
714
Başarım Puanı
210
MmoLira
-9
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Podolski şimdi yandı!

Almanya Milli Takımı'nın Dünya Kupası eleme maçında Galler'e karşı oynadığı karşılaşmada takım kaptanı Michael Ballack'a tokat atan Lukas Podolski hakkında kimliği belirsiz bir kişi tarafından suç duyurusunda bulunuldu. Köln Başsavcısı Günther Feld, Podolski hakkında adam dövmekten suç duyurusunda bulunulduğunu, bunu Münih Savcılığına da gönderdiklerini söyledi.
Feld, maçın Cardiff'te oynanmış olmasına rağmen konuyla, suçlanan oyuncunun oturduğu yerin ilgilenmesi gerektiğini, bu nedenle suç duyurusunu Münih Savcılığı'na gönderdiklerini belirtti.
Münih savcılığı sözcüsü Anton Winkler ise, suç duyurusunun henüz kendilerine ulaşmadığını bildirdi.
Podolski hakkındaki suç duyurusunda, olayın milyonlarca izleyicinin önünde yapıldığının, bunun katlanılmaz bir durum olduğunun, futbolcuların diğer insanlara örnek olmaları gerektiğinin belirtildiği ifade edildi.
Podolski'nin de daha sonra bu hareketinin doğru olmadığını kabul ederek, Almanya Futbol Federasyonu'nun (DFB) fair play organizasyonuna 5 bin Avro bağış yaptığı bildirildi.
Almanya'nın, deplasmanda Galler'e karşı oynadığı karşılaşmanın 67. dakikasında takım kaptanı Ballack ile Podolski arasında sözlü tartışma yaşanmış, daha sonra Podolski, Ballack'a tokat atmıştı. Takım arkadaşlarının araya girmesiyle olay daha da büyümeden son bulmuştu.
 

kralmustafa

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
22 Eki 2008
Konular
243
Mesajlar
2,994
Reaksiyon Skoru
192
Başarım Puanı
137
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
eyw sağol :D
 
Üst