Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Rakipler Fener-Trabzon değil!

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
697
MmoLira
0
DevLira
0
proxy.php?image=http%3A%2F%2Fwww.gencbilim.com%2Fsports%2Fimages%2Fhaber_resimler%2Fgalatasaray%2Fb2845493b211d9e95926884568a26d0d.jpg&hash=959f971ae0e3972d8da6cfe18e6b0e06

Rakipler Fener-Trabzon değil!

Galatasaray'ın genç yıldızı Arda Turan, önümüzdeki hafta oynanacak Fenerbahçe derbisi hakkında konuştu, 8 final maçları olduğunu kaydederek sarı lacivertli ekibi ve Trabzonspor'u "esas rakip" olarak görmediğini ifade etti! Arda'nın Lincoln'e uzanan çok çarpıcı yorumları da oldu. İşte çarpıcı sözler!

Galatasaray'ın genç yıldızı Arda Turan'ın Gaziantepspor maçının ardından yaptığı açıklamaları Ajansspor.com derledi.

“FENERBAHÇE MAÇINDA OYNAYACAĞIM”
Maçta aldığı darbe ile son anlarda oyundan alınırken büyük acı çektiği görülen Arda bu konuda yorumda bulunurken;
“Ayağımda kemiğime bir darbe aldım.. Darbe ayağıma bastı bir anda, o kısımda küçüklükten kalma iki çatlak vardı ve kemikler bu nedenle ayrı. Darbe gelince de acıyor bu kısım. Ama Fenerbahçe maçında oynamama engel bir şey yok” dedi.

-F.BAHÇE VE TRABZONSPOR DEĞİL, RAKİPLER; SİVASSPOR VE BEŞİKTAŞ!-
Arda, Gaziantepspor maçı sonrasında soyunma odasından alkış seslerinin gelmesini de yorumlarken, F.Bahçe ve Trabzonspor’u geçerek esas rakiplerini kovalamak istediklerini söyledi.

Genç oyuncu bu konuda şunları söyledi;
“Bizim 8 tane finalimiz var. Biz Hepsini kazanmak için oynayacağız. Kazandığımızda da sonucu göreceğiz.. Biz şampiyonluğa halen çok inanıyoruz.. Sonuna kadar buna taraftarın da inanmasını istiyoruz. İnşallah Fenerbahçe maçını da kazandığımız zaman ki umut ediyorum kazanacağız, önemli bir yol alacağız. Büyük bir mücadele vereceğiz orada.. Puan puana geldik Fenerbahçe ve Trabzonspor’la.. Onları geçince rakiplerimiz kalacak önümüzde. Rakiplerimizle de birer maçımız var.. O yüzden halen hiçbir şey bitmiş değil.. Biz o 8 finali sonuna kadar en iyi şekilde oynayacağız.. Çok umutluyuz, hiçbir problem yok yani”

-LİNCOLN GÖNDERMESİ: “BEN SORUMLULUKTAN KAÇMIYORUM”-
Geçtiğimiz günlerde Başkan Adnan Polat’ın bir röportajında gelecek sezon takımı Arda Turan’ın etrafında kuracaklarını söylemesinin hatırlatılması üzerine ise genç yıldız adeta Lincoln’e göndermeler bulundu.

Arda, “Ben zaten bu sorumluluğu hissederek oynuyorum. Takım için önemli bir oyuncu olduğumu da biliyorum.. Sorumluluktan hiçbir zaman kaçmıyorum. Her şart altında sorumluk altındayım zaten. O yüzden hiçbir problem yok benim için. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. G.Saray başkanından böyle sözler duymak bir futbolcu için çok büyük onur. Ama zaman ne gösterecek, göreceğiz" ifadelerini kullandı.

-“SAHA İÇİNDE KİMSE KİMSEYİ TANIMAZ”-
Fenerbahçe derbisinde Arda – Emre Belözoğlu karşılaşmasının da yaşanacağının hatırlatılması üzerine ise Arda şunları söyleyerek sözlerini noktaladı;
“Sonuçta saha içinde kimse kimseyi tanımaz.. Ama ben Emre ağabeyi insan olarak çok seviyorum.. Onun da bu kulübe verdiği hizmetler var.. Umarım centilmence bir maç olur.. İnşallah sakatlıksız, kazasız belasız güzel bir derbi olur ve biz kazanırız, çünkü kazanmak için her şeyi yapacağız..”​

HiperiX

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1,134
MmoLira
0
DevLira
0
Yerimi Galatasaray Bölümüne Taşındı!! eDİTTT!!!!!