Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


İDrar Torbasindan Kalem çıktı:S

iNcußuS*

Level 8
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
15 Mar 2009
Konular
413
Mesajlar
2,608
Beğeniler
69
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINŞanlıurfa'da akli dengesi yerinde olmadığı belirtilen bir kadının idrar torbasında bulunan ve yaptığı ağrı sonucunda tespit edilen tükenmez kalem, ameliyatla alındı.

Alınan bilgiye göre, Yakubiye Mahallesi'nde ailesiyle birlikte yaşayan Fatma Çiçek (30), birkaç gün önce idrar yollarında ağrı hissetmeye başlayınca ailesi tarafından Balıklıgöl Devlet Hastanesine götürüldü.

Burada yapılan tetkiklerde ağrının nedeni belirlenemeyince, doktorlar genç kadının röntgenini çekti. Yapılan incelemede ağrının nedeninin idrar torbasında sıkışan kalem olduğu anlaşıldı. Aynı gün ameliyat edilen Çiçek'in idrar torbasına ne şekilde yerleştiği henüz belli olmayan kalem, 2 saati aşkın süren bir ameliyatla bulunduğu yerden çıkarıldı.

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Servisinde görevli Dr. Hasan Elkan, hastanın kendilerine getirildiğinde şiddetli ağrılarının bulunduğunu belirtti. Yapılan tetkiklerde idrar torbasında bir kalem bulunduğunu belirlediklerini ifade eden Dr. Elkan, ''Hastayı hemen ameliyata aldık. Başarılı bir operasyonla kalemi bulunduğu yerden çıkardık. Hastamızın şu anda genel sağlık durumu iyi. Birkaç gün içerisinde taburcu etmeyi düşünüyoruz'' dedi.
 

LeBron

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
29 Mar 2009
Konular
11
Mesajlar
229
Beğeniler
7
MmoLira
0
DevLira
0
#4
Birinci Soru Benden O Kalem ORaya nasil giriyor :D
katılıyorum ya bide hiçbir alakası yok ama İP mi nerden grüosun :D imzandaki prog. çok hoşuma gitti :D bide bu rusyaya ayarladığım İP :D iyi bari işe yaradığını görmek güzel ama Turkey yazıyo ya off ne karııkmış. :D abi napyın sen ya :D kafam patladı :D
 
Üst