• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Metin2 multihack 2.5 ve AntiHiLe . .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selcuqq

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
20 Mar 2009
Mesajlar
164
Beğeniler
23
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINİkisini birden sizin için upload ettim alıntı deqildr önceden paylaşıldıysa simdiden özr dilerim program birebr calısıyo. . Öncelikle indirdiqimiz seyi acıyoruz ve içindeki Metin2 antihile.exe ve MULTIHACK 2.5 programını masaüstüne sürüklüyoruz. . sonra Metin2 antihile.exe yi benim pc de sırasıyla söylüyorm Bilgisayarım/Yerel disk (C:)/Program files/Metin2_Turkey dosyasının içine Metin2 antihile.exe yi yapıştırıyoruz.Sonra oyunu Metin2 antihile.exe bu dosyadan acıyoruz.
Eğer:eek:yun log hatası veriyorsa Bilgisayarım/Yerel disk (C:)/Program files/Metin2_Turkey/Pack dosyasının içindeki locale.tr_addr dosyasını silin sonra yeniden açmaya calısın sonra oyunu Metin2 antihile.exe den actıktan sonra karekter bölümünde masaüstünde bulunan MULTIHACK 2.5 programını çalıstırın ayarlarını kendinize göre ayarlayın iyi oyunlar . .

indirme linki:Web Hosting - Dedicated Server

:Demeğe saygı +rep
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
selcuqq

selcuqq

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
20 Mar 2009
Mesajlar
164
Beğeniler
23
MmoLira
0
DevLira
0
#4
eğer log hatası ise Bilgisayarım/Yerel disk (C / Program files / Metin2_Turkey/Pack dosyasının içindeki locale.tr_addr bunu sil kardeşim . .eğer hala hata veriyosa bilmiyorm
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst