Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Lincoln Tepkili

HiperiX

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Konular
1,134
Mesajlar
2,748
Beğeniler
157
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINGalatasarayımızın problem adamı Lincoln yine sıkıntı yaratıyor. İzinli olmadığı halde ülkesine giden ve sarı kırmızılı taktımımızın yaklaşık 1 hafta boyunca antrenmanlarına katılmayan Brezilyalı oyuncumuz, kendisine verilen para cezasına tepki gösteriyor.

Başkanımız Adnan Polat dışında hiçbir yöneticimiz Brezilyalı yıldızımız ile konuşmazken, Lincoln ise futbol şube sorumlumuz Haldun Üstünel'e tavır almış durumda.

Antrenmanlara katılmadığı için verilen para cezasının Haldun Üstünel'in yoğun isteğiyle olduğunu düşünen Lincoln'ün, sarı kırmızılı yöneticiyi gördüğü her yerde yolununu değiştirdiği öğrenildi.

Takım arkadaşları tarafından da fazla sıcak ilgi gösterilmeyen Lincoln ile sadece Adnan Sezgin'in konuştuğu belirtiliyor. Son iki gündür takımdan ayrı ekstra antrenmanlar yapan Lincoln'ün Gaziantep deplasmanına götürülüp, götürülmemesine ise teknik direktörümüz Bülent Kormaz'ın karar vereceği belirtildi
 
Üst