Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Arabulcu Canaydın

HiperiX

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
1,134
Mesajlar
2,748
Reaksiyon Skoru
157
Online Süresi
0
Başarım Puanı
175
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Türk futbol tarihinin en centilmen ve fair-play kurallarına en saygılı başkanları arasında gösterilen Özhan Canaydın, Galatasarayımız ile Futbol Federasyonu arasında barış sağlanması için çaba harcayabileceğini bildirdi.

Ali Sami Yen Stadı’nda önceki gün oynanan Türkiye - İspanya maçını izleyen sarı-kırmızılı kulübün eski Başkanı, Milliyet’e özel açıklamalar yaptı. Barışın bir an önce sağlanması gerektiğine dikkat çeken Canaydın, “Kavga ortamı en kısa sürede bitmeli. Çünkü bu ortam gerek Galatasaray’a gerekse Futbol Federasyonu’na ciddi zararlar veriyor. Barışın sağlanması için ben elimden gelen gayreti gösteririm. Yeter ki bu konuda birer adım atılsın” ifadelerini kullandı.


Galatasaray Başkanı Adnan Polat’ın milli maça gelmemesi konusunda yorum yapmak istemeyen Özhan Canaydın, “Bu başkanın kendi kararıdır. Ancak böylesine bir günde keşke gelseydi. Onlar gelmedi, fakat ben geldim. Benim tribünde bulunmamı kimse farklı noktalara çekmesin. Ali Sami Yen’de ömür boyu protokol kartı olan biriyim ve geldim” açıklamasını yaptı.

Bu arada Futbol Federasyonu Yönetimi tarafından milli maça davet edilmeyen Özhan Canaydın’ın, kendi kararıyla Ali Sami Yen Stadı’na geldiği ve federasyon ile Galatasaray arasındaki sorunların çözümü yolunda ilk adımı şahsen atmak istediği vurgulandı.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst