Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Lincoln dönüyor

HiperiX

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
1,134
Mesajlar
2,748
Reaksiyon Skoru
157
Başarım Puanı
175
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Yönetimimiz, 10 numaramız Lincoln'ü yeniden takıma kazandırma adına düğmeye bastı... Adnan Sezgin önceki gün Brezilyalı yıldıza ciddi uyarılar yaparken başkan Adnan Polat’ın İtalya seyahati dönüşü hem Brezilyalı futbolcu, hem de teknik direktör Bülent Korkmaz ile bir araya geleceği ortaya çıktı.

Yönetimin, yılda 3.25 milyon Euro kazanan Lincoln konusunda daha fazla zarar etmemek ve sezon sonu talipleri olan Almanya’nın Wolfsburg, Borussia Dortmund ve Rusya’nın Zenit kulüpleriyle kırar kırana bir pazarlık yapabilmek adına Bülent Korkmaz’dan ’Lincoln’ün affını’ isteyeceği dile getirildi

İki maçta oynatmadı

Başkan Polat’ın, önce Lincoln’e "Senden memnun değiliz" mesajı vereceği, sonra da Bülent’e "Burada futbolun patronu sensin. Biz sadece idari konuda böyle bir karara vardık. Geçmişi unutalım" diyerek Brezilyalı futbolcuya gerekli cezayı verdiklerini ve affettiklerini söyleyeceği bildirildi. Lincoln’le Konya ve iki Hamburg maçında sorunlar yaşayan, Eskişehir ve Trabzonspor maçlarında şans vermeyen Bülent Korkmaz’ın kararları ise merak konusu oldu. Ancak genç hocanın da sambacı ile görüşme yapacağı kaydedildi.


Ağrıları nüksetti

Bu arada Bülent Korkmaz, geç gelen Lincoln’ün fiziki açığını ekstra idmanlarla kapatmaya çalışıyor. Korkmaz, takım arkadaşlarından fizik olarak geride kalan oyuncu için fazladan antrenman koyarken, Lincoln’ün daha önce dizinden geçirdiği sakatlıktan dolayı ağrılarının olduğu öğrenildi.
 

WHiSPeRDeaDLY

Level 1
Üye
Katılım
8 Nis 2009
Konular
1
Mesajlar
24
Reaksiyon Skoru
0
Başarım Puanı
45
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Kapris bir oyuncu, varlığı ve yokluğu belli değil. Madem gitmek istiyordu, neden halen klüpte tutuluyor...
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst