Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Web Tasarımı ve Şirket Web Siteleri JJPP

JoJoPaPi

Level 8

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]


Web Tasarımı ve Şirket Web Siteleri
Günümüzde artık birçok şey internet üzerinden takip edilmektedir. İnsanlar alışverişlerini yavaş tavaş internet üzerinden yapmaya doğru kaymaktadır. Durum böyle olunca web site ihtiyacı her geçen gün artmakta. Bununla birlikte şirketlere yönelik çözümler de artmaktadır. Şirketlerin temel ihtiyacı kendilerini tanıtabilecekleri, hizmetlerini ürünlerini ve yaptıkları işlerden referansları sunabilecekleri bir web sitesidir. Web tasarımı hizmeti sunan firmalar da bu ihtiyaçlara yöneli paket yazılımlar hazırlamaktalar. Bunların dışında ve genellikle direkt müşteri ihtiyaçları doğrultusunda web tasarım hizmeti sunulmaktadır.
HANGİ FİRMALARA WEB TASARIMI YAPTIRABİLİRİM ?
Bir şirketiniz var ve şirketinizin web sitesi için web tasarım yaptırabileceğiniz bir firma arıyorsunuz. Peki ama bu firmaya nasıl güvenebilirim? Web tasarımı yapacak firmada bulunması gereken özellikler nelerdir? diyorsanız alın size cevabı:
Web tasarımı yapan firmalar eğer gerçekten kaliteli bir hizmet veriyorlarsa muhakkak önceki yaptıkları işleri web sitelerinden size gösteriyorlardır. Bunun dışında çok kaliteli hizmet verip de referanslarını gizleyen firmalar da olabilir ancak tasarım konusunda fazla bilginiz yoksa size tavsiyemiz daha temkinli yaklaşmanız ve referanslarını gösteren firmalarla çalışmanız.
Yine web tasarımı referanslarını incelediğiniz firmanın yaptıkları işler gözününe alınarak bazı kararlara varılabilir. Örneğin sitenin içeriği; kaymış, resimlerin çözünürlükleri kötü ve site üstünde adeta emanet gibi duruyorsa bu firmadan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca bu tip firmalar içeriklerini başka sitelerden kopyalama yöntemi ile de çalışabilirler ki bu sizin hiç de istemyeceğiniz bir durumdur.
Web tasarımı ciddi bir iştir ve işini ciddiye alan firmalar kendi sitelerine önem verirler. kendi siteleri yaptıkları işin en büyük referansıdır. Kendi sitesi kötü olan bir firma ile kesinlikle iş yapmamanızı öneririz.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer Konular

Üst