Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Metin2 Güvenlik duyurusu

FeaRLeSSPiRaTe

Level 8
TM Üye
Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
479
Mesajlar
2,655
Reaksiyon Skoru
131
Başarım Puanı
155
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Degerli m2 Turkey oyuncuları

Son günlerde artan calinti hesap olaylari nedeniyle, siz oyuncularimizdan hesap güvenliklerini en üst düzeyde tutmanizi istiyoruz. Bu nedenle asagida belirtecegim maddelere u************************* hesaplarinizin güvenligini sağlayiniz;

* Hicbir surette hickimseyle hesap bilgilerinizi ( hesap adınızı, emailinizi, sifrenizi) paylaşmayınız. Oyun kurallarin da veri gizliligi ile ilgili maddede bu durum yasaklanmistir.

* Hicbir oyun yetkilisi size sifrenizi sormaz, sizden hesap bilgilerinizi istemezler. Oyun icerisinde kendini GM olarak tanitip sifrenizi yada diger hesap bilgilerinizi isteyenlerin ekran goruntulerini alip Yonetici Kadrosu ve Emailleri adresinde mevcut olan oyun yetililerine mail yoluyla iletiniz. Ayni sekilde sizlerden msn, irc türü programlar araciligila sifre isteyenleri de bildiriniz.

* Karakter yaratirken, karakter adinizin hesap adinizle birebir ayni olmamasina özen gösteriniz. Bu sayede sifre denemelerine maruz kalmazsiniz.

* Eger topluma acik alanlarda, herkesin kullanabilecegi tür de bir bilgisayardan oyunu oynuyorsaniz, keylogger turevi programlarin mevcut PC'de olmadigina emin olunuz.

* Oyun icerisinde arkadasiniz dahi olsa hicbir surette itemlerinizi teslim etmeyiniz. Itemlerin kaybi durumun da itemlerin geri iadesi icin kesinlikle GM'ler hicbir islem yapmayacaklardir. Yalnizca bu tür dolandiriclik olayina karisan hesaplar kapatilacaktir.

Bu uyarilara ragmen hesaplarini caldiran oyuncular, hesaplarin iadesi konusunda herhangi bir hak talep etme hakkina sahip olmayip, hesaplarin iadesi oyun yöneticilerin inisiyatifindedir.
 

berkant26

Level 1
Üye
Katılım
2 Nis 2009
Konular
0
Mesajlar
4
Reaksiyon Skoru
0
Başarım Puanı
44
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
abi multihack eskiden caloşoypdu şimdi calışmıyp batlıcam lütfen yardım edin
 

mfalakus

Level 1
Üye
Katılım
12 Nis 2009
Konular
3
Mesajlar
23
Reaksiyon Skoru
1
Başarım Puanı
47
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
teşekkürler
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst