Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


6 - Jan Mayen Island

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Reaksiyon Skoru
31
Online Süresi
0
Başarım Puanı
165
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Gate of the Dead
Motosikletle tünelden devam edin. Dolambaçlı yol sizi zemine kadar götürecek. Size saldıran yaratıklarla uğraşmayın. Zaten zeminde yeterince var. Uçuruma düşmeden en aşağı inin. Yaratıkları motosikletle üzerine sürerek öldürün. Sersemleştiklerinde üzerlerine gidip E tuşuna basın. Gerçi el bombası ile de ölüyor, ama el bombasını harcamayın. Silahla ölmüyorlar. Motosikletle öldürmek en iyi ve kolay yol. Burada üç katlı bir kule var. En üstüne tırmanacağız. Çevredeki taşları toplayıp kule duvarındaki uygun yerlere yerleştirin. Son taşı da koyunca kule dönmeye başlıyor. Kulenin tutunacak mavi yanıp sönen bir yeri var. Buraya tutunun ve yerdeki şekle gelinceye kadar döndürün. Bundan sonra tırmanmaya başlayın. Her katta yapacağınız aynı. Kuleyi çevireceksiniz ve yukarı tırmanacaksınız. Biraz zor olsa da sonunda başarırsınız. Üçüncü kat tamam olunca aşağıdaki kapı yarım açılıyor.
Valhalla
Şimdi aşağı inin. Kapıyı kollarınızla açın. İçeride motosikletle devam edin. Rampalardan geçin. Yaratıkları ezin. Tünel labirent gibi olsa da sonunda eğilerek geçeceğiniz bir kayalık yer alıyor. Barfiks demirinin olduğu yere gelin. Asılı olan barfikse ulaşmak için kayayı altına itin. Kaya üzerine çıkın ve demir aşağı inince karşıdaki kapı açılıyor. Yalnız bu zamanlı kapı, bu yüzden biraz hızlı koşarsanız yetişirsiniz. Motorla da deneyebilirsiniz. İçeride bol miktarda sağlık paketi ve hazine var. Sağdaki kolu indirirseniz kapı bir daha kapanmaz. Barfiks demirinin olduğu yere gelin. Kayayı duvardaki deliğin altına çekin. Kayalığın önündeki barfiks demirini alın ve deliğe yerleştirin. Kayanın üzerinden demire atlayın. Solda bir kapı açıldı. Gidip oradan geçin. Asıl macera şimdi başlıyor. Arkanızdan gelen yaratıktan hızlı koşarak kaçın. Köprünün ortalarına gelince, duvarlardan gelen üç dev çekicin köprüyü yerle bir ettiğini göreceksiniz. Kaya çökerken adrenalin modunda karşı duvara atlayın. Hızla pervazdan sola gidip öndeki duvarın pervazına geçin. Buradan da yatay demire düşün. Zaman kaybetmeden soldaki eğri yüzeyli kayaya atlayın ve aşağı kayarken önünüzdeki sütunun pervazına tutunun. Hızlı olmazsanız kayalar çöküyor.
Buradan diğer sütuna yatay kayalardan devam edin. En sonda soldaki sütuna geçin ve iki sütun arasında maymun hareketi yaparak tepeye ulaşın. Burada dev örümcek var, onu öldürün. Sağdaki büyük sütunun pervazına atlayın. Dönün iki aşağıya düşüp yan sütuna geçin. Daha sonra yatay kayaları ve pervazları kullanarak sağdaki yıkılmayan köprüye kendinizi çekin. Odaya gidin iki örümceği öldürün. Burası dev çekiçleri çalıştıran mekanizmanın odası. Yukarı aşağı hareket eden bloklardan birisine tutunun ve yukarı çıkınca paralel demirden zincire atlayın. Zincirden devam edin ve kapıya gelin. Demirleri kullanarak barfiks hareketi yaparak ikinci demire sonra da üçüncü demire atlayın. Buradan da çekice atlayın ve yan yan gidip çekicin diğer yüzüne geçin.
Çekiç karşı odanın duvarına varınca hemen sağ pervaza tutunun ve devam edin. Sonunda hareket etmeyen çekicin odasına girin. Aşağıdaki mekanizmaya sıkışmış olan kayayı çekin çekiç hareket edecek. Kayayı bu inip çıkan blok altına getirin. Kayadan bloğa zıplayın üste atlayın. Ters takla ile demirden zincire ve oradan da kapıya gelin. Aşağıda dönen şeylere dikkat ederek üç demirden atlayın ve çekicin üstüne zıplayın. Sizin sağınızda kalan çekicin yan kenarından aşağı salının. Yan ilerleyin ve bekleyin. Çekiç karşı odaya girdiği zaman duvarın yanındaki pervaza tutunun. Aşağı daha sonra pervazı takip ederek odaya girin. Tavandaki halkaya halatınızı atın ve aşağı inin. Duvarda yürüyerek sağınızdaki pervaza atlayın. Buradan sol pervaza daha sonra da platforma atlayın. Buradaki ganimeti alın. Köprünün üzerindeki dev örümceği öldürün. Köprüye atlayın. Kapıdan çıkın. Köprünün en sonunda tepesi kesik sütun var. Buradan kayın ve alttaki yatay platforma düşün. Yatay sütunları geçin, sütunların pervazlarından en son sütuna gelin. İki sütun arasında ayağa kalkın ve maymun hareketi ile köprünün üzerine çıkın. Burada sizi bekleyen iki yaratık var. Hemen el bombası ile öldürün yoksa savaşacağım derseniz kendinizi çukurun dibinde bulursunuz.
İçeri girin malzemeleri toplayın. Dışarı çıkın. Yan duvardaki halkaya halat atın ve küçük platforma oradan da düz platforma atlayın. Örümceği hemen öldürün yoksa sizi aşağı atar. İçeri girince uyuyan bir dev göreceksiniz. Uyanınca savaş başlıyor. Ben el bombası ile öldürdüm. Şimdi yukarı tırmanacağız. Aşağı ve yukarı hareket eden blokla duvar arasına gelin. Maymun hareketi ile bloğa tutunun. Buradan geri atlayışla yatay demire ve oradan da zincire turunun. Yalnız dikkat zincir ters tarafa doğru ilerlediğinden çok hızlı olarak platforma ulaşmalısınız. E tuşunu kullanırsanız daha çabuk gidersiniz. Zincirden kapıya atlayın. Yerdeki dönen nesneleri dikkatli geçin. Barfiks demirine atlarken dikkat etmelisiniz, çünkü yukarıdan gelen dönen nesne sizi marmelat haline getiriyor. Burayı geçin çekice atlayın (Son dördüncü çekiç). Sola kıvrılın. Çekiç tam orta platformdan geçerken hesaplı bir şekilde atlayın ve son hızla depar atarak kapı tarafına koşun, çünkü platform çöküyor. Merdivenden çıkın. İçeriden Thor�un çekicini (Mjöllnir) alın. Bölüm burada sona eriyor.
 

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
837
Mesajlar
4,900
Reaksiyon Skoru
714
Online Süresi
0
Başarım Puanı
210
MmoLira
-9
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Sağol!!..
 

PcManYaG-ı-

Level 6
TM Üye
Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
129
Mesajlar
1,220
Reaksiyon Skoru
15
Online Süresi
0
Başarım Puanı
122
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
sağol...!
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst