Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

4 - Croft Manor

Hakan811

Level 6

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Protected by the Dead
Koridorda ilerleyin. Eski kilise harabelerine geleceksiniz. Aşağı inin etrafı inceleyin. Soldaki iskeleden yukarı tırmanın ve balkona atlayın. Barfiks demirinden karşıya geçin. Hazineyi alın. Aşağı inin. Şimdi sağdaki iskeleden yukarı tırmanın. Balkona atlayın. Barfiks demirine zıplayın. Demirde ayağa kalkın ikinci ve üçüncü demire atlayın. Merdivenden aşağı inin ve örümcekleri öldürün. İlerleyin sağdaki merdivenden çıkın. Burada duvarda bir barfiks demiri var. Üzerine çıkarsanız sizi hazineye götürür. Aşağı inin barfiks demirini sökün. Aynı işlemi karşı tarafta yukarıda yaparsanız ikinci hazineye ulaşırsınız. Buradaki küp kayayı alıp, aşağı getirin. Koridor sonunda demir parmaklıklı kapının önündeki yer düğmesi üzerine iki tane küp taşı koyun. Kapı açıldı. Geri dönün iki küp taş daha bulup, bu defa diğer kapının önündeki yer düğmesine koyun.
Kapı açılınca küp kayaların ikisini dışarı Caps Lock tuşuyla fırlatın. Dışarı çıkıp iki küp kayayı heykelin arkasındaki yer düğmesi üzerine koyun. Böylece arkada ateş (Kandil) yanacak. Böylece kolun olduğu odadaki renkli camlardaki melek resimleri aydınlanacak. Şimdi kolun bulunduğu odaya girin. Öndeki kümbet gibi olan yapının üzerindeki kolları sırası ile indirin. Bu ara camdaki melek resimlerine bakın. Sadece resmiler görülecek ve resimlerin dışında kalan şekiller görülmeyecek şekilde kolları indirin. Bunu deneme yanılma yöntemiyle bulabilirsiniz. Doğru yapınca yukarıdaki ana kapının sürgüsü açılacak. İki sürgü de açılınca gidip demir kolu ileri itin. Böylece kapı açıldı. Yalnız bu kapı zamanlı. Çok hızlı hareket etmelisiniz. Koşun kümbetin arkasındaki duvar pervazlarından en yukarı tırmanın. Sütunun üstüne çıkın ve halatınızı halkaya tutup sallanın. Kapıdan geçin. Yapamazsanız kolu tekrar çevirmeniz lazım.
Merdivenden çıkın. Örümcekleri öldürün. İlerleyin masa üzerindeki teybi dinleyin ve sonunda sağ eldiveni alacaksınız. Bu sıra size iki yaratık hücum ediyor. Öldüreceğim diye zaman kaybetmeyin, ölmüyorlar. Sadece biraz yaralanıyorlar. Kendilerinden geçiyorlar. İşte bu kendinden geçme sırasında üzerine gidip E (Aksiyon tuşu) ile basarsanız parçalanıyorlar. El bombalarınız fazlaysa öldürebilirsiniz bu da bir yöntem.
Yanıp sönen kayayı balkonun altına kadar getirin. Sütunun pervazından bu platforma çıkın. Buradan diğer sütuna ve oradan sütun pervazından balkona atlayın. Koridorda ilerleyin. Kolu çekip kapıdan girin. Bu sırada patlama olacak hızla yangından kaçın ve ikinci kolu çekip kapıdan girin. Duvarların pervazını kullanıp yangından kaçmaya devam edin. İleride bir küp kaya göreceksiniz. Bunu çekin ve yine duvar pervazlarından atlayıp kapıyı geçin. Evin ana salonuna geldiniz. Aşağı inin burada Winston ve Zip�i göreceksiniz. Kumanda odasına girmeniz lazım. Ama kapı kapalı. Yan duvardan pervazdan tırmanın ve balkona çıkın. Buradan kumanda odasının üstünden atlayın. Sonunda odaya giriyorsunuz. Bu sırada çıkan çatışmada Alister ölüyor. Camda kendi aksinizi görüyorsunuz. Alister�ın cesedini dışarı çıkarıyorsunuz. Bölüm sona eriyor.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst