Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


2 - Mediterranean Sea

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINThe Path to Avalon
Yattan denize dalın. Tam teknenin altındaki mağaraya girin. Buradaki büyük yuvarlak kapıyı açmak için iki tane vana bulun. Vananın biri büyük mağaranın karşısındaki küçük mağarada. Vanaları getirin yerine takın ve yuvarlak kapıyı açınca içeri girip devam edin. Tünel sonunda karaya çıkacaksınız. Kayanın üzerinden mağaranın diğer yanına geçin. Suda yüzerek eğimli kayaya çıkın. Duvardaki çıkıntılar yardımı ile kola kadar gelin. Kolu indirin, ne olacağını görün. Böylece ilk bulmacamızı çözeceğiz ve kapıyı açacağız.
Arkadaki küçük küp şeklindeki yerdeki alçalan zemin üzerine koyun. Yukarıdan alevler yanacak. Diğer tarafa geçin ip atın ve yakalayın. İpi çekince kafa düşecek ve ağırlık yapacak. Şimdi gidip kolu indirin kapı açılacak. Kapıdan girin. Dev ahtapotun olduğu yere kadar gelin. Sağdan devam edin. Duvar çıkıntılarını kullanarak iki uçurumu geçin. Daha sonra ahtapotun yan tarafındaki sütunları kullanarak ahtapotun arkasına geçemeye çalışın. Son sütundan sonra atlamaya çalıştığınız platformdan Slow modla karşıya atlayın. Yapamazsanız suya düşeceksiniz. Yüzün iki taraflı merdiven var. Birinden çıkın yukarıda ahtapotun kolunu kaçırmak için halkayı ipinizle tutun çekin. Kayalar yuvarlanınca ahtapot kolunu çekecek. Eğimli yüzeyden barfiks demirine tutunun duvar çıkıntısından kola gelin ve kolu indirin. Açılan kapıdan girin. Aynı işlemleri diğer merdivenle çıkılan yerde de yapacaksınız. Buradan da ahtapotun kolunu kaçıracaksınız. Gidip kolu çekin. Açılan kapıdan geçin. Ahtapotun tam tepesindeki yuvarlak kayaya çıkın.
Bu kayanın altında sivri sütunlar var. Ahtapotun kafasına bunu düşüreceğiz. Yandaki halkayı iple tutun aşağı sarkın. Sonra E tuşu ve yukarı tuşuyla (W) en üste çıkın. Duvarda yanlara doğru salınıp ters takla ile kolun olduğu platforma tutunun ve çıkın. Kolu çekin. Kazıklı yuvarlak taş yükselecek. Soldaki ve sağdaki zincirlere Z tuşuna basarak ateş edin ve kayanın ahtapotun başına düşmesini sağlayın. Aşağı inip kolu indirin. Açılan kapıdan girin.
Niflheim
İki tane uçurum geçeceksiniz. Birinde duvardan örümcek gibi geçeceksiniz. Bu Lara�nın duvarda yürüme yeni hareketi. Diğerini kalas üzerinden yürüyerek geçin. Eldivenli odaya gelin. Kapıyı nasıl açacağınızı düşünürken sağdaki yüksekliği görüyorsunuz. İçeri girin. İki tane küp taş var. Bunları alın. Ortadaki yer düğmesi üzerine gelin ve açılan kapıdan Caps Lock düğmesi ile fırlatıp dışarı atın. Aynı işlemi diğeri içinde yapın. Dışarı çıkın. İki küp taşından birini yer düğmesine koyun, diğerine de siz basın kendi ağırlığınızla kapıyı tutan yan direkler açılacak. Şimdi ipinizle kapıyı tutun ve açın.
İçeriden eldiveni alın. Ama su uyur düşman uyumaz Natla�nın adamaları geldi. Üstelik eldiveni aldılar ve kapıyı kaya ile tıkayıp sizi odaya hapsettiler. Yan kapıdan girin. Direklerin olduğu odaya gelin. Sağdaki direkten başlayarak üst platforma, karşıya ve daha sonra direklerin tepesinden karşıya geçin. İlerleyin, büyük salondaki ipi kullanarak karşıya geçin. Soldaki yerden yukarı çıkıp barfiks demirini kullanarak karşıya atlayın. Sonuçta ahtapotu öldürdüğünüz yere geliyorsunuz. Oradan da teknenize geri gelin.
The Norse Connection
Natla�nın gemisi size yanaşmış. Geminin yanına tekneyle gidiyorsunuz. Çapanın zinciriyle gemiye çıkıyorsunuz. Güvertedeki adamları öldürün. Sandıkları kullanarak bir üst kata çıkın. Buradaki bütün adamaları öldürün. Aşağı gidin iyi bir temizlik yapın. Sonunda Natla�ya kavuşuyorsunuz. Anneniz hakkında konuşacaksınız. Natla helikopterle kaçıyor. Bu sırada size ateş eden adam yanlışlıkla alev tüpünü patlatınca olan oluyor. Gemi batmaya başlıyor. Hızla gemiden çıkmanız lazım.
Geldiğiniz yere doğru koşun. Alevlerden Slow modla kurtulun. Daha sonra yukarı çıkmak için duvarlarda tırmanacaksınız. En son dışarı çıktığınızda geminin battığını görüyorsunuz. Natla helikopterinin ipi ile salınırken ateş ediyorsunuz ve Natla eldiveni suya atıyor. Atlayıp eldiveni alın ve teknenize çıkın. Bölüm burada sona eriyor.
 
Üst