Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Samarra ve Vilusa'da kasılamayanlar içeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkman

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Arkadaşlar, başlıkta da anlaşıldığı gibi Samarra ve Vilusa'da kasılamayanlar için bir konu açmaya karar verdim. PM'den bana ID ve şifrenizi gönderim. (Kur'an üstüne yemin ederim ki) soymayacağım. Denemek için bana 1 lwl çar verin, yarın ya da hafta sonu onu 15 lwl ya da 20 lwl bulacaksınız.

Ücret : Her lwl için 1k

TALEPLERİ BEKLİYORUM.

Küfür etmeyin , bana güvenmek için 1 lwl çar verin onu 15 lwl yapayım . Ekstra 10k verirseniz, itemleri de fullerim ;)

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
174
DevLira
0
Bu konudan küfür edemezler çünkü konuyu kilitliyorum.Dediğin doğruysa konuyu serverler yerinden açabilirsin...

adnankarhan

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
:)
Arkadaşlar, başlıkta da anlaşıldığı gibi Samarra ve Vilusa'da kasılamayanlar için bir konu açmaya karar verdim. PM'den bana ID ve şifrenizi gönderim. (Kur'an üstüne yemin ederim ki) soymayacağım. Denemek için bana 1 lwl çar verin, yarın ya da hafta sonu onu 15 lwl ya da 20 lwl bulacaksınız.

Ücret : Her lvl için 2k acele edin ///// lan eşşekler

hadi acele edin yhaaa ______=====:::::

Küfür etmeyin , bana güvenmek için 1 lwl çar verin onu 20lvl yapayım . Ekstra 100k verirseniz, itemleri de fullerim ;) ama eger bana bişi verirseniz carınızı 60 lvl yaparım alıntıları bekliorum === lütfen verin lvl yükseltim)))))))))))))) ......................... yazıyı büyük yazdım ki dikkat çeksin tamammı ::::::::::::: AMA LÜTFEN VERİN CANIM GÖREV YAPMAK İSTEDİ
eşoleşşekler öküzelr inekler küfür edene.......... dicem .................................

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...