Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Samarra ve Vilusa'da kasılamayanlar içeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkman

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
3
MmoLira
0
DevLira
0
Arkadaşlar, başlıkta da anlaşıldığı gibi Samarra ve Vilusa'da kasılamayanlar için bir konu açmaya karar verdim. PM'den bana ID ve şifrenizi gönderim. (Kur'an üstüne yemin ederim ki) soymayacağım. Denemek için bana 1 lwl çar verin, yarın ya da hafta sonu onu 15 lwl ya da 20 lwl bulacaksınız.

Ücret : Her lwl için 1k

TALEPLERİ BEKLİYORUM.

Küfür etmeyin , bana güvenmek için 1 lwl çar verin onu 15 lwl yapayım . Ekstra 10k verirseniz, itemleri de fullerim ;)

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
VIP Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
3,413
MmoLira
122
DevLira
0
Bu konudan küfür edemezler çünkü konuyu kilitliyorum.Dediğin doğruysa konuyu serverler yerinden açabilirsin...

adnankarhan

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
0
DevLira
0
:)
Arkadaşlar, başlıkta da anlaşıldığı gibi Samarra ve Vilusa'da kasılamayanlar için bir konu açmaya karar verdim. PM'den bana ID ve şifrenizi gönderim. (Kur'an üstüne yemin ederim ki) soymayacağım. Denemek için bana 1 lwl çar verin, yarın ya da hafta sonu onu 15 lwl ya da 20 lwl bulacaksınız.

Ücret : Her lvl için 2k acele edin ///// lan eşşekler

hadi acele edin yhaaa ______=====:::::

Küfür etmeyin , bana güvenmek için 1 lwl çar verin onu 20lvl yapayım . Ekstra 100k verirseniz, itemleri de fullerim ;) ama eger bana bişi verirseniz carınızı 60 lvl yaparım alıntıları bekliorum === lütfen verin lvl yükseltim)))))))))))))) ......................... yazıyı büyük yazdım ki dikkat çeksin tamammı ::::::::::::: AMA LÜTFEN VERİN CANIM GÖREV YAPMAK İSTEDİ
eşoleşşekler öküzelr inekler küfür edene.......... dicem .................................

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...