• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Nihayet yeni hile bulunmuştur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MultiHackx

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
30 Mar 2009
Mesajlar
24
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINArkadaşlar tam olarak 5 gündür Bilgisayar başından kalkmadım ve bu işi başarmaya çalıştım sonunda buLdum Bir Alman Sitesinde.

Multihack 4.1 En son sürüm haLinde Almanya Sitesin de Bulunmuştur.

İlk önce aşaqıdaki Linkten İndiriyoruz.

Link1***!!!***İndir***!!!
rar şifresi: www.metin2.biz
Link2***İndir
rar şifresi: www.metin2.biz
İndirdikten sonra winrar İçerisinde ki Metin2 giriş.html açıyoruz ve oradan kaydımızı yapıyoruz.Daha Sonra içindeki Metin2 TRk4.1 dosyasını açıyororuz ve oyuna qiriyoruz daha sonra istersen hızlı vurmayı 9999999 yap oyun atmıo oyuna gm girdigi an otomatik çıkış yapıyor lütfen başka sitelerde yayınlamayalım...;) Bize özeL.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst