Reklam vermek için [email protected]

Wslik Game Mysql Dosyası

shocksware

Level 3
Üye
Konular
10
Reaksiyon Skoru
36
Altın Konu
0
Başarım Puanı
39
TM Yaşı
14 Gün
Online Süresi
5d 12h 19m
MmoLira
62
DevLira
9
Takipçiler
0

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

bir dahakine beni kızdırmayın isterseniz @Razuning kime düşmansınız siz leee? yiriyin gidin

bidaha da bana ders vermeye kalkmayın canınıza üflerim. Lenas2den kendi sitesinden full pack indirirsiniz src si yoktur :)))

Moderatör tarafında düzenlendi:

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Yeni kalktım ve gerçekten bu konuyu okumak için mi yataktan kendimi dışarıya attım egecim sen iyi misin canım? Balım benim git gerçekten olayları düşün sefa ile konuşmam en son seni inandırsın geçen sene yemin ediyorum bak. Seni düşman olarak bile görmüyorum nedeni basit ben bu sanal hayatı ciddiyete almıyorum gerçek hayatı ciddiyete alıyorum. çok merak ederek kalktım yatakta çay demledim geldim bak bu konu yemin ediyorum biraz yataktan sırf bu konu için mi kalktım diye sinirlendim sonra güldüm balım bana zarar bile vermiyorsun. Bir daha beni bir konuda geçirme çünkü ben drama queenlikle yükselecek veya bununla sükse yapacak bir insan değilim. Drama'nın içine bir daha beni alma ege eski dostunu düşman ediyorsun. Herkes sana sırt çevirdiğinde gülüp eğlenen bendim seninle. Aklını başına devşir kendine gel bir an önce tedavilerine başvur.
İnsanların dış görünüşlerine bakarak dalga geçmekte ancak senin yapacağın türden birşey :) cidden umrumda değil full packı kaldırmışsın siteden felan bak bu konu kaç gündür popülerliğini kaybetmedi ve en önemliside ben amacıma ulaştım :ranger:
Günde üç hesap değiştirip insanların zarar görmesini sağlamak veya psikolojik destek almayı reddetmek mi amaç hmm alo 155 ve alo 112 şizofreni hastası bir insan var ve insanlar zarar vermeyi amaç olarak görüyor. Hatırla burada depoladığın hesapların hepsi eski abin tarafından alındığı zaman forumda bana hesap açar mısın diye yalvarışların hala duruyor sen bana durduk yerde saldırıp uğraştın ve durduk yerde bana bulaştın ya ne diyeyim ki :d
Game mysql ve pack dosyalarıyla Server kurdum sanıyorlar gerçekten üzülüyorum. İstediğin kadar her yere game mysql dosyalarını gönderebilirsin. Hatta istiyorsan foruma reklam bile verebilirsin. İçerisindeki ulus puanını yalnızca belirtilen maplerde kullanabilirler. Sökmek istedikleri bir şey elbet olacaktır içerisinde ama bunların da tam halini yalnızca source tarafından edinebilirler. Sen bu yolda devam et. Hastaneye falan yatıp tedavi olayım deme sakın. Ülkeye senin gibi şaheser psikolojik rahatsız insanlar da lazım. Sonuçta insanların da gülmeye eğlenmeye hakkı var.
Hepimizin YEDEK HIRSIZI MÜKEMMEL EGE

maxresdefault.jpg

H4ZEJ

Sefa Kurnaz
TM Üye
Üye
Konular
80
Reaksiyon Skoru
339
Altın Konu
0
Başarım Puanı
128
TM Yaşı
1 Yıl 8 Ay 3 Gün
Online Süresi
98d 20h 16m
MmoLira
913
DevLira
69
Takipçiler
9
Ege dalgayı bıraktık artık, kız arkadaşım gerçekten tez konusu olarak seni ele almak istiyor. Bana ulaşır mısın?

Sizler de egeye yardımcı olmak için 1800’a YARDIMEGE yazıp tedavi masraflarına destek olabilirsiniz.

Son düzenleme:

Alexander2020

DISCORD: Alexander9501#5850
Uzman Moderatör
VIP Üye
Konular
115
Reaksiyon Skoru
841
Altın Konu
0
Başarım Puanı
214
TM Yaşı
2 Yıl 2 Ay 7 Gün
Online Süresi
139d 7h 44m
MmoLira
2,566
DevLira
171
Takipçiler
50
Dosyadan kanıt eklemek ve taramak için 24 saatiniz var.

dosyadan resim eklemeyi unutmayın.

Razuning

Anne benim keleşim nerede?
Uzman
VIP Üye
Konular
60
Reaksiyon Skoru
929
Altın Konu
0
Başarım Puanı
193
TM Yaşı
4 Yıl 11 Ay 18 Gün
Online Süresi
105d 12h 2m
MmoLira
680
DevLira
95
Takipçiler
40
Yeni kalktım ve gerçekten bu konuyu okumak için mi yataktan kendimi dışarıya attım egecim sen iyi misin canım? Balım benim git gerçekten olayları düşün sefa ile konuşmam en son seni inandırsın geçen sene yemin ediyorum bak. Seni düşman olarak bile görmüyorum nedeni basit ben bu sanal hayatı ciddiyete almıyorum gerçek hayatı ciddiyete alıyorum. çok merak ederek kalktım yatakta çay demledim geldim bak bu konu yemin ediyorum biraz yataktan sırf bu konu için mi kalktım diye sinirlendim sonra güldüm balım bana zarar bile vermiyorsun. Bir daha beni bir konuda geçirme çünkü ben drama queenlikle yükselecek veya bununla sükse yapacak bir insan değilim. Drama'nın içine bir daha beni alma ege eski dostunu düşman ediyorsun. Herkes sana sırt çevirdiğinde gülüp eğlenen bendim seninle. Aklını başına devşir kendine gel bir an önce tedavilerine başvur.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)