Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


savaşçı bedensel özellikleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oğuzhan431

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
1 Ara 2008
Konular
37
Mesajlar
182
Beğeniler
15
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYIN1-İlk önce hava kılıcını master yapın
2-Sonra öfkeyi master yapın
3-Sonra da kılıç çevirmeye veriyoruz
4-Sonra üç yönlü kesme
5-Veeee hamleye veriyoruz

Statü Geliştirme:
1. kutu dolduktan sonra STR ye 2. ve 3. kutu dolduktan sonra da HP ye veriyoruz.HP full olunca hep STR ye verin.STR de full olunca SP ye verin.DEX hiç bir işe yaramıyor.

Eşyalar:
Kılıç kullanın.Combo yu 2 yapın.Çift el kullanmayın!Ama genellikle kılıç en az +6 olmalıdır.Zırhınız ise en az +4 olmalıdır.Abonoz küpe kullanın en az +6 olacak.Gümüş bilezik kullanın en az +6 olacak.Kolye ise en az 200HP bonuslu olmalıdır.+7 demir kask kullanın.+41lv iseniz +5 Siyah yuvarlak kalkan kullanın.+21 iseniz en az +5 beşgen kalkan kullanın.+61 iseniz en az +6 şahin kalkanı veya aslan ağızı kalkanı kullanmayı tercih edin.Ayakkabınız en az +6 olmalıdır.Kasmaya giderken +6 yeşimtaşı ayakkabı takın çünkü EXP bonusludur.Daha iyi kasmanızı sağlar.Zırhınıza genellikle korunma taşı,hız taşı ve savunma taşı basılı olmalıdır.Yaşam taşı da olabilir.Silahınıza öldürücü darbe,kavrama ve savaşçıdan koruyan taş basın.Şuradan koruyan taş da olabilir.Kasmaya ağırlık veriyor iseniz silahınıza canavardan koruyan taş basın.PvP ye ağırlık veriyor iseniz savaşçıdan koruyan taş gibi taşlar basın.Silahınıza her zaman öldürücü darbe yada kavrama taşını basın.Kasmaya ağırlık veriyor iseniz silahınızda örn. orklara karşı güçlü özelliklerini kullanın.PvP ye ağırlık veriyor iseniz kılıcınızda kritik yada delici vuruş özelliği olması lazım.

At:
25lv de at alın.40lv de atı zırhlayın.40 tan aşağı da olabilir ama 35 te az olamaz.Sonra 60lv de atı asker yapın.En az 55lv de atı asker yapmanızı öneriyorum.Attan yaratıkları kesmekte zorlanabilirsiniz.Atınız zırhlı iken binicilik kılavuzları düşer.Ama bunları sakın satmayın ve kullanmayın!Atınız asker olunca binicilik kılavuzları ile atımızı lv atlatabiliriz.

Saç,Evlilik vs:
Saçımız genellikle kırmızı ya da siyah olmalıdır.Ep ile saç aldıysanız:
Kabarık saç:Mavi(15lv den itibaren)
Bandana:Kırmızı bantlı(25lv den itibaren)
Uzun saç:Siyah(35lv den itibaren)

Evlenmek için 25lv olunca yaşlı kadına gidin.Ordan jin hee görevini alın.30 jin hee öldürün.Sonra yaşlı kadına gidip söz yüzüğü alcaksınız.Sonra 2 mil. yang biriktirip smokin alın.Ya da karakteriniz bayan ise 2.5 mil. yang biriktirip gelinlik alın.Ek olarak ta 100 bin yang a buket alın.Bunları seyyar satıcıdan bulabilirsiniz.(2. köy meydandaki seyyar satıcı değil)Sonra 1 mil. yang biriktirin.Ve yaşlı kadına gidin.Sonrasını öğrenirsiniz.

Bedensel saldırı gücü demektir.Özellikle hava kılıcı.Ve bedenselde daha hızlı vurun.Özellikle öfke.

SLOGAN:
Bedensel savaş düşmanını 1 hamlede öldürmektir.

Çok uğraştım + rep lütfen alıntı değil ama...
 

alparac

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
10 Tem 2009
Konular
24
Mesajlar
216
Beğeniler
3
MmoLira
0
DevLira
0
#2
ha siktr lan ne bir hamlede öldürür amq o zihinsellerin bir ruh vurusu ile öldürür olmasın???
 

alparac

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
10 Tem 2009
Konular
24
Mesajlar
216
Beğeniler
3
MmoLira
0
DevLira
0
#3
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst