Reklam vermek için [email protected]

En çok satan 5 telefon modeli

  • Konuyu başlatan Fauda
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 149

Fauda

Level 8
Vergi
Katılım
27 Haz 2021
Konular
1,069
Mesajlar
3,291
Reaksiyon Skoru
1,486
Altın Konu
100
Başarım Puanı
259
TM Yaşı
1 Yıl 5 Ay 3 Gün
Online Süresi
43d 7h 15m
MmoLira
2,641
DevLira
12
Takipçiler
3

LordMt2 | 1-127 Level ve Bol Dönüşümlü Yapısı ile 02 Aralık Cuma Günü Saat 20:00’da Açılıyor. Sende Bu Heyecana Ortak Ol !

Akıllı telefon sektörü belki de en çabuk büyüyen ve en hızlı değişen sektörlerin başında gelir.
Sürekli değişen teknolojiye ayak uydurabilmek için telefon üreticileri sürekli yeni modeller üretmekte ve piyasayı sürekli canlı tutmaya çalışmaktadırlar.
Satış rakamlarının sürekli olarak değişkenlik gösterdiği sektörde son bir yılda en çok satan 5 telefon modelini inceledik.general-mobile-4g
1-General Mobile 4G :
General Mobile ile Google’ın birleşerek ürettiği model çift sim kartlı modeli ile en çok satan telefon olma özelliğine sahiptir.
Fiyatına göre gelişmiş özellikleriyle göze çarpan model 60.000 satış rakamına ulaşan ender telefon modellerinden birisidir.

samsung-galaxy-j5
2-Samsung Galaxy J5 :
Fiyat performans oranının hayli yüksek olduğu model en çok satan ikinci model olarak gözümüze çarpıyor. Uzun pil ömrü ve tasarımı ile öne çıkıyor.
Cazip fiyatı ile göz dolduran model aynı zamanda dayanıklılığı ve donanımı ile kullanıcıların en gözde modellerinden birisi olma başarısını gösteriyor.

samsung-galaxy-j7
3-Samsung Galaxy J7 :
Geniş ekrana sahip olan model şıklığı ve fiyatına göre sahip olduğu özelliklerle kullanıcıların dikkatini çekmiş ve en çok satan 3. Telefon olmayı başarmıştır.
Özellikle Samsung kullanıcıları tarafından en çok beğenilen model olan J7 note2’ye olan benzerliği ile ön plana çıkmayı başarmıştır.

apple-iphone-6
4-iPhone 6 :
Bu model iphone kullanıcıları tarafından en fazla tutulan model olma özelliğini taşıyor.
Üst düzey telefonlar içinde en çok satan telefon olma özelliğinin yanında tüm modeller içinde de hatırı sayılır bir satış adedine ulaşmıştır.

turkcell-t60
5-Turkcell T60 :
Operatör telefonları içinde en geniş ağa sahip olan Turkcell ürettiği son model olan T60 ile yüksek bir satış rakamına ulaşmış ve en çok satan 5. Model olma başarısı göstermiştir.
Turkcell’in sunduğu cazip ödeme koşulları da modelin satış rakamını yukarılara taşıdığı bir gerçektir.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst