Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Hesap uzmanı Denizli!

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Reaksiyon Skoru
31
Başarım Puanı
165
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Hesap uzmanı Denizli!
Beşiktaş teknik direkörü Mustafa Denizli'ye İBB maçından sonra ilginç bir soru soruldu.


Denizli, şampiyonluk barajının 68-73 puan aralığında bitireceğini tahmin ettiğini söyledi, “Genelde Türkiye liglerinde şampiyon olan takımın maç başına ortalaması 2.2 puan olur. Ama bu sezon 2 puanda kalacak gibi görünüyor” dedi

26. haftayla ilgili konuşması farklı yorumlanan Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, dünkü maç sonrasında da yeni bir tahminde bulundu, şampiyon takımın sezonu 68-70 puan civarında bitireceğini ifade etti.
İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a karşı kısa tarihinde ilk kez galibiyet aldıklarına dikkat çeken Denizli, “Belediye’nin, ne denli başarılı bir takım olduğunu herkes biliyor. Özellikle büyük takımlara karşı iyi hazırlanan bir ekip. Bu nedenle zor bir galibiyet oldu” diye konuştu.

Her takımın puan kaybedebileceği bir lig yaşandığını ifade eden Mustafa hoca, “Bu lig sürprizlerle dolu. İki haftayı rahat bir şekilde kapıyoruz. Ama açıkça söylemek gerekirse şampiyonluktaki rakiplerimizin durumu bizi ilgilendirmiyor. Biz zaten kendi düşüncelerimizi uygularsak belirlediğimiz hedefe ulaşırız” dedi.

Hocayı üzdüler

Mustafa hoca, bir basın mensubunun, “Bu sezon şampiyon olan takımın kaç puan toplayabileceğini düşünüyorsunuz?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

“68-73 civarında puanla bitirir. Tabii bunlar yaklaşık ifadeler... 1-2 takım hariç her ekip limitlerinin üzerinde puan kaybetti. Genelde Türkiye liglerinde şampiyon olan takımın maç başına 2.2 puan ortalaması olur. Ama bu sezon sanıyorum 2 puan ortalamayla şampiyon olunacak. Bu benim şahsi görüşüm.”
Milliyet
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst