Reklam vermek için [email protected]

Disgaea RPG: Boyut Kapısı (Rehber)

Exhausted Doctor

Stand tall, even if that means standing alone
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Uzman Moderatör
VIP Üye
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Katılım
3 Eki 2017
Konular
753
Mesajlar
6,113
Reaksiyon Skoru
3,155
Altın Konu
155
Başarım Puanı
287
TM Yaşı
5 Yıl 4 Ay 5 Gün
Online Süresi
121d 12h 50m
MmoLira
3,891
DevLira
287
Takipçiler
36
Merhaba forum okurları Disgaea RPG rehberimizin bu sayfası size Boyut Kapısının bir açıklamasını içerir.

Burada, diğer şeylerin yanı sıra Ana Hikaye, Cehennem Tarihi ve Etkinliklerdeki ana görevler hakkında bilgi edineceksiniz.

Ana Hikaye

Ana görevler birkaç bölüme ayrılmıştır - Disgaea RPG: Dimension Gate - Basics - Disgaea RPG Guide

Ana görevler birkaç bölüme ayrılmıştır. Her bölümün birkaç bölümü vardır. Tüm bölümü tamamlamak, bir sonraki zorluk seviyesinin kilidini açar. Aynı bölümü daha yüksek bir zorlukta oynarken, daha güçlü düşmanlarla karşılaşacak ve daha zorlu görevleri tamamlamanız gerekecek.

Belirli bir bölümdeki her alan, dövüşler ve kısa diyalog dizilerinden oluşan birkaç ila bir düzine aşamaya sahiptir - Disgaea RPG: Dimension Gate - Basics - Disgaea RPG Guide

Belirli bir bölümdeki her alan, kavgalardan ve kısa diyalog dizilerinden oluşan birkaç ila bir düzine aşamaya sahiptir.

Tamamlamanız gereken aşama sayısı ekranın sağ tarafındadır. Ekranın sol tarafında, tüm aşamaları tamamlamanın ödülü hakkında bilginiz var.

Görev hedeflerini tamamlamış olsanız bile savaşları tekrarlayabilirsiniz. Bu, yeni ödüller ve deneyim puanları elde etmenin iyi bir yoludur.

Cehennem Tarihi


Netherworld History, önceki Disgaea oyunlarının olayları hakkında bilgi edinmenizi sağlar - Disgaea RPG: Dimension Gate - Basics - Disgaea RPG Guide

Netherworld History, önceki Disgaea oyunlarının olayları hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

Ana görevler gibi, Netherworld History de savaş ve diyalog sekanslarına bölünmüş aşamalardan oluşuyor. Yeterli aksiyon puanınız olduğu sürece her savaşı birden çok kez tekrarlayabilirsiniz.

Karanlık Kapılar


Dark Gates, karakterlerinizin reenkarnasyonu için gerekli olan birçok deneyim, HL jetonları ve değerli taşlar kazanmak için mükemmel bir yerdir - Disgaea RPG: Dimension Gate - Basics - Disgaea RPG Guide

Dark Gates, karakterlerinizin reenkarnasyonu için gerekli olan çok fazla deneyim, HL jetonları ve değerli taşlar kazanmak için mükemmel bir yerdir.

Kuponları Atla, savaşları atlamanıza izin verir. Rose Queen mağazasından satın alınabilirler. Kuponlar ayrıca görevleri ve yan görevleri tamamladığınızda ödül olarak kazanılır.

Eşya Dünyası

Item World'de ekipmanınızı yükseltin ve Masumlar - Disgaea RPG: Dimension Gate - Basics - Disgaea RPG Guide

Item World'de ekipmanlarınızın seviyesini yükseltir ve Masumlar elde edersiniz. Let's Take Out the Trash! tamamlandıktan sonra bu nesnenin kilidi açılacaktır ! Ana Hikayedeki ana görevin 2. bölümündeki sahne.


Fetih Savaşı

Bu alanın kilidi, ana hikayedeki - Bölüm 1, Bölüm 5'teki ana görevleri tamamladıktan sonra açılacaktır. Bu konumdan yapılan savaşlar sizi mana yenileyen iksirlerle ödüllendirecektir.

Mana, Mao's Lab'de (Mana ayır) karakter istatistiklerini yükseltmek veya silah beceri seviyesini artırmak için kullanılır.

Derebeyi Kulesi

Bu alanın kilidi, ana hikayedeki Bölüm 1, Bölüm 7'deki ana görevleri tamamladıktan sonra açılacaktır.

30 katlı kulede ilerlerken güçlü rakiplere karşı savaşıyorsunuz. Bir seviyeyi tamamladığınızda harika ödüller kazanırsınız.

Kuledeki savaşlardan önce bir yoldaş seçmiyorsunuz - sadece partiniz ile savaşıyorsunuz.

Etkinlik


Etkinliklere katılım, nadir ödüller için değiş tokuş edebileceğiniz özel puanlar sağlar - Disgaea RPG: Dimension Gate - Basics - Disgaea RPG Guide

Etkinliklere katılım, nadir ödüllerle değiştirebileceğiniz özel puanlar sağlar.

Etkinlikler yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir - Disgaea RPG: Dimension Gate - Basics - Disgaea RPG Guide

Etkinlikler yalnızca sınırlı bir süre için kullanılabilir. Bu nedenle, olaylar eklenir eklenmez üzerinden geçmeye değer.

Savaş sırasında kazanılan puanlar için hangi ekip üyelerinin size bonus vereceğini öğrenmek için SP karakterleri simgesine tıklayın - Disgaea RPG: Dimension Gate - Basics - Disgaea RPG Guide

Savaş sırasında kazanılan puanlar için hangi takım üyelerinin size bonus vereceğini öğrenmek için SP karakterleri simgesine tıklayın.

Görevler sekmesinde, ek ödüller kazanacağınız günlük ve yan görevler bulacaksınız. Savaş simgesine basıldığında, aşamaların savaşlara ve diyalog dizilerine bölünmüş olduğu bir pencere açılacaktır.

Savaşmak için bir yoldaş seçerken, kazanılan puanlara %30 bonus ekleyen bir karakter seçmeyi unutmayın - Disgaea RPG: Dimension Gate - Basics - Disgaea RPG Guide

Savaşmak için bir yoldaş seçerken, kazanılan puanlara %30 bonus ekleyen bir karakter seçmeyi unutmayın.

Puanları Değişim sekmesinden değiştirebilirsiniz - Disgaea RPG: Dimension Gate - Basics - Disgaea RPG Guide

Takas sekmesinde puan takası yapabilirsiniz.

Orada NE Prinny gibi birçok nadir eşya bulacaksınız.

Etkinliklerdeki savaşlar birçok kez tekrarlanabilir ve hatta kuponlarla atlanabilir. Bu nedenle, mümkün olduğunca çok puan toplayın ve tüm ödülleri almaya çalışın. İyi şanslar!​
 

EfecanTuncbilek

We Rise Turkmmo <3
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Co Admin
Dergi Editörü
Turnuva
Grafiker
Katılım
24 Mar 2019
Konular
5,556
Mesajlar
11,117
Reaksiyon Skoru
4,812
Altın Konu
646
Başarım Puanı
454
TM Yaşı
3 Yıl 10 Ay 18 Gün
Online Süresi
171d 15h 57m
MmoLira
18,126
DevLira
294
Takipçiler
40
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst