Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Dev maçta yeni forma!

HiperiX

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
1,134
Mesajlar
2,748
Reaksiyon Skoru
157
Başarım Puanı
175
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, (A) Milli Futbol Takımı'nın, teknik sponsor Nike'ın milli takım için hazırladığı kırmızı-beyaz renklerden oluşan yeni formayı bugün ilk kez giyeceği bildirildi. Ağırlıklı olarak kırmızı modern yaka ile beyaz omuzlardan, her iki koldan aşağıya inen kırmızı ince şeritten oluştuğu belirtilen formada göğsün sol tarafında ise Türk bayrağı yer alıyor.

Açıklamada ayrıca, formanın, ''yeni dinamik oturuşu sayesinde bedene yapışarak futbolcuların rakipler tarafından çekilmesini zorlaştırdığı'' ve ''sırt bölgesindeki ergonomik ağ tabakasıyla bedenin nefes alıp vermesinin ve serinlemesinin sağlandığı'' bildirildi.

Futbolcuların terini bedenden kumaşın üzerine çekerek hızlı kurumayı sağlayan bir malzeme kullanılan formanın, 3 boyutlu yapısıyla cildin çevresinde daha fazla hava boşluğu yarattığı ve yapışmayı azalttığı vurgulandı. Yeni formaların satılmayacağı bilgisi de eklendi.

Bu arada İspanya Milli Takımı da teknik sponsoru olan Adidas'ın bu yaz organize edilecek FIFA Konfederasyon Kupası için yaptığı ve tanıtımının hafta başında yapıldığı yeni formayla Santiago Bernabeu Stadı'na çıkacak.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst