Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Zula Rekabet Turnuvası’nın 40.000 TL ödüllü 6. sezonu başlıyor!

tuncer61

Taklitler Aslını Yüceltir ! ßYTUNCER61-
Ticaret - 100%
11   0   0

Kafkas2 Muhteşem Yılbaşı etkinliği başladı! Karakterini hızlı geliştirme fırsatını kaçırmaHEMEN TIKLA!

Kıran kırana karşılaşmalarla espor heyecanını sonuna kadar yaşatacak Zula Rekabet Turnuvası’nın 6. sezonu için geri sayım başladı. 1.024 takımın yer alacağı ve toplam 40.000 TL ödül dağıtılacak turnuvaya katılmak için son başvuru tarihi 5 Ağustos.​Zula Rekabet Turnuvası’nın  40.000 TL ödüllü 6. sezonu başlıyor!

Zula Rekabet Turnuvası, mücadelenin dorukta olacağı heyecan dolu karşılaşmalarla Ağustos ayında 6. sezonunu açıyor. Zula Süper Lig’e çıkış bileti niteliğindeki Rekabet Turnuvası’na katılmak ve büyük ödül havuzundan payını almak isteyen takımlar, 5 Ağustos 2020 tarihine kadar başvuru yapabilecek.

SON DAKİKAHaberleri Listele​

Turnuvaya, yeteneklerine güvenen, Zula’da iddialı olduğunu düşünen ve rakipleriyle kıran kırana bir mücadeleye hazır olan Zula oyuncuları, takımını kurarak katılabilecek.
Zula Rekabet Turnuvası
Zula’da son 30 günün aktif klan sıralamasına göre seçilen 1.024 takımın, Zula Süper Lig’e çıkış bileti ve para ödülü için mücadele ettiği turnuva, “Zula Rekabet Turnuvası” olarak adlandırılıyor.
Turnuvada, 256 takımın olduğu 4 grupta, takımlar tekli eleme usulüne göre BO3 olarak birbiriyle karşılaşıyor Gruplarını lider olarak bitiren 4 takım ise Zula Rekabet Turnuvası’nın play-off aşamasında büyük finallere katılmaya hak kazanıyor.
40.000 TL’lik ödül havuzu rekabet heyecanını zirveye taşıyacak
Rekabet Turnuvası’nın 6. Sezonunda, tam 40.000 TL’lik ödül havuzu, galibiyet mücadelesini daha da heyecanlı hale getirecek.
Takımlar, başarıları ölçüsünde ödül havuzundan paylarına düşeni kazanacaklar. Bu büyük mücadeleye dahil olmak isteyenler,
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst