Reklam vermek için [email protected]

Altın Konu Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone için en iyi ayarlar

HarunKocer

Süper Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Paylaşım
Katılım
8 Şub 2011
Konular
571
Mesajlar
2,854
Reaksiyon Skoru
1,618
Altın Konu
40
Başarım Puanı
301
TM Yaşı
10 Yıl 11 Ay 26 Gün
Online Süresi
127d 20h 9m
MmoLira
2,662
DevLira
11
Takipçiler
22

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

CoDMW.jpegİyi ayarlar sizi dünyanın en iyi Call of Duty: Modern Warfare oyuncusu yapmaz , ancak iyi ve harika bir oyun arasındaki fark olabilir.

Ayarlar menünüzdeki bazı seçenekler aslında işe yaramaz. Bununla birlikte, onlarla uğraşmayı düşünmeniz için yeterince yararlı olan bazıları var. Ancak size biraz zaman kazandırmak için, değiştirilecek ve neyle değiştirilecek ayarların bir listesini yaptık.

Bu makalede bir seçenekten bahsedilmediyse, muhtemelen onunla uğraşmamalısın, yoksa o kadar öznel ki tartışmaya bile değmez.

Denetleyici ayarları​

Düğme ve çubuk düzeni: Burada "doğru" yanıt yok. Diğer oyun içi ayarlara benzer şekilde, farklı kurulumları denemek ve sizin için en iyisini bulmak en iyisidir. Çoğu profesyonel oyuncu, programlanabilir veya düğmeler ve tutma yeri gibi ek özelliklere sahip Scuf veya Battle Beaver kontrol cihazlarını kullanır. Bu denetleyicilerden birine sahipseniz, muhtemelen düğme düzeninde Taktiksel'i seçmek isteyeceksiniz.

Yatay ve dikey çubuk hassasiyeti: Çoğu profesyonel arasında beş veya altı tercih edilir. Beşten aşağı gitmeniz gerekiyorsa, dördü geçmeyin. İki veya üç hassasiyetle hemen hemen aynı şekilde tepki veremezsiniz. Tutarlılık için muhtemelen aynı sayıyı yatay ve dikey hassasiyette tutmalısınız.

Denetleyici titreşimi: Bunu kapatın. Bir silahlı çatışmadayken, kontrol cihazınızın ellerinizde hareket etmesini istemezsiniz.

Nişan alma yardımı: Hassasiyet muhtemelen en iyi seçeneğinizdir. Deneyimli konsol oyuncuları içindir, ancak bu siz olmasanız bile, onunla büyüyeceksiniz.

Hedef yanıt eğrisi türü: Dinamik, ilk başta alışmak biraz zor, ancak geliştikçe ve alıştıkça, Standart'a bağlı kalmaktan daha iyi durumda olacaksınız.

Video ayarları​

Modern Warfare'in PC sürümünde , oyunun iyi çalışmasına yardımcı olmak için grafik ayarları değiştirilebilir. İşte bazı önerilen ayarlar, ancak teçhizatınız için en iyi olanı bulmak için bunlarla kendi kendinize uğraşmanız gerekebilir.

Ekran : Fullsacreen
İşleme Çözünürlüğü : 100

En Boy Oranı : Otomatik

V-Sync : Devre Dışı

Kare Hızı Sınırı : Bunu monitörünüzün Hz ayarıyla eşleştirin

Doku Çözünürlüğü: Düşük

Doku Filtresi Anizotropik: Düşük

Partikül Kalitesi: Düşük

Mermi Etkileri: Düşük

Tessellation: Yakın

Gölge Harita Çözünürlüğü : Düşük

Önbellek Spot Gölgeleri : Devre Dışı

Cache Sun Shadows : Devre Dışı

Parçacık Aydınlatması : Normal

DirectX RayTracing : Devre Dışı

Ortam Tıkanıklığı : İkisi de

Ekran Alanı Yansıması (SSR) : Düşük

Kenar Yumuşatma : SMAA

Alan Derinliği : Devre Dışı

Film Gücü: Kapalı

World Motion Blur : Devre Dışı

Silah Hareket Bulanıklığı : Devre Dışı

Film Greni : Kapalı

Genel Ayarlar​

Parlaklık: Ortalamadan daha yüksek parlaklık muhtemelen iyi bir seçimdir, ancak bu hem oyun içinde hem de monitörünüzde biraz uğraşmanız gereken bir şeydir. Sağlam bir parlaklık seviyesi, düşündüğünüzden çok daha fazlasını görmenize yardımcı olacaktır.

Film greni: Bunu tamamen sıfıra çevirin. Oyunun daha gizli görünmesini sağlar, ancak düşmanları tahıl olmadan görmek daha kolaydır.

Dünya ve silah hareket bulanıklığı: Bunu da kapatın. Size hiç yardımcı olmayacak.

Ses ayarları​

İşte Modern Warfare için önerdiğimiz ses ayarları .

Modern Warfare gürültülü bir oyundur, ancak ses ayarları hala çoğunlukla kişisel tercihlerdir. Oyun tarzınız ve kurulumunuz için mükemmel ses seviyesini bulana kadar bu ayarlarla biraz uğraşabilirsiniz.

MWAudioSettings-1024x576.jpeg
 
Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst