Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Minecraft Melon Slice Kavun Dilimi

Ticaret - 0%
0   0   0

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

Selam arkadaşlar bu gün sizlere Minecraft'da Melon Slice yani kavun diliminden bahsedeceğim. Kavun dilimi açlık barını doldurmak için yemek olarak kullanılabilir. Kavun dilimleri kavundan elde edilebilir. Buna ek olarak kavun elde etmek için kavun tarlası kurabilir ve hasat ederek toplayabilir böylelikle elde etmiş olursunuz. Kav toplamak için elinizi veya kazma kullanabilirsiniz. Kavunu hızlıca toplamak için ise kullanabileceğiniz araçlar şunlardır kılıç ve balta ile hızlıca kırabilirsiniz. Bir kavun kırıldığında içerisinde 3 veya 7 parça kavun dilimi düşmektedir. Ganimet büyüsü yani Fortuna kullanarak dilim sayısı 1 ila 9 adet arasına çıkarılabilir. Fortuna etkisi seviyeye bağlı olarak dilimlerin düşme sayısını arttıracak ve kavundan elde edilen verimi arttıracaktır.


Bir adet kavun dilimi yemek size 1.2 oranında doygunluk puanı verir buda yaklaşık 2 açlık barı seviyesi doldurmanıza yarayacaktır. Aynı zamanda piston kullanarak otomatik kavun tarlası yapabilir ve hızlı hasat sistemi ile elde ettiğiniz kavun dilimi sayısını arttırabilirsiniz. Minecraft'da kavun dilimlerini işlemek için Crafting Table yani çalışma masasını kullanabilirsiniz. Eğer 9 adet kavun dilimini çalışma masasına koyar iseniz size bir adet bütün kavun verecektir. Buna ek olarak 8 adet altın kültçe 1 adet kavun dilimi koyduğunuzda size altın kavun dilimi verilir. Altın kavun dilimi kısaca özetlemek gerekirse Kalıcı iksirlerin ve pek çok iksir bileşiminde kullanılabilir. Sadece 1 adet kavun dilimi koyduğunuzda ise size kavun tohumları verecektir. Kavun Tohumlarını çiftçilik hasatın'da kullanabilirsiniz.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst