• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
Kaynak ikonu

Altın Konu Alpar2 Battle Pass Sistemi 1

2.00 yıldız(lar) 1 Oy
indirmek için izniniz yok

Mehmetcan Y.k

Mehmetcan Yalçınkaya
Ticaret - 0%
0   1   0

Güncel Ui.py

Sorunsuz ekledim konuda eksıklerde verildi

Filesimi Benden İzinsiz Satan Şahıslar Benden Files Desteği İsteyen Şahıslardır

Moderatör tarafında düzenlendi:

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Kimsenin bişeye muhtaç oldugu yok beyler kendiniz avutmayın forum geliştirlen her dosyayı satma hakkını bize verdimi verdi ben dosyayı sorunsuz ve geliştirilmi haline getirdimmi getirdim bunu satıp satmamak benim insiyatifime kalmış sanırısnız metin2 yi 2004 de kendiniz kodladınız. boş muhabbet yapmayın rica ediyorum. dosyada helali hoş olsun . :) ekleyen güle güle kullanabilir.

ates1972

SnayzeR
Ticaret - 100%
1   0   0
kendi filesinin sağ da solda olmasının ve başkalarının satma çabaları gibi durumları biliyorum dostum geçmiş olsun

yılmaz65

Level 3
Ticaret - 0%
0   0   0
Kimsenin bişeye muhtaç oldugu yok beyler kendiniz avutmayın forum geliştirlen her dosyayı satma hakkını bize verdimi verdi ben dosyayı sorunsuz ve geliştirilmi haline getirdimmi getirdim bunu satıp satmamak benim insiyatifime kalmış sanırısnız metin2 yi 2004 de kendiniz kodladınız. boş muhabbet yapmayın rica ediyorum. dosyada helali hoş olsun . :) ekleyen güle güle kullanabilir.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)