• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Tudors2 serverimi devrediyorum uriel hile korumalı

  • Konbuyu başlatan igul97
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 105

igul97

Level 4
Ticaret - 0%
0   0   0

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

Server adı :Tudors2
Site adresi :www.tudors2.com
Hangi Oyuna ait ? (metin2, Knight Online vb ) :metin2
Server için istenen fiyat ( Açık arttırma ise başlangıç fiyatı ) :400
Ortalama Geliri :-100-500
Ortalama Online Oyuncu Sayısı :20
Açılış Tarihi :01.10.2020
Editli mi ? :hayır
Server Genel Özellikleri :99-98 wslik
Nesne Market Aktif mi ? :evet
Edit Satışı Yapıldı mı ? :hayır
Varsa Sosyal Medya Hesapları Satışa Dahil mi ? :
Ek Bilgiler :Serverin 1.5 aylık vardır , + 2.5 hafta uriel koruması vardır ; wslik server damageler eşittir ilgilennler ulaşsın
discord: sagolika12#6312
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst