Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Fall Guys: Connection Error Hatası Çözümü

  • Konbuyu başlatan knkynn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 73

knkynn

Level 1

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

Fall Guys Ultimate Knockout Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilebilir

Fall Guys, basit ve eğlenceli bir yapıya sahip bir online oyun camiasını katılarak kasıp kavurdu ve sevilen oyunlardaki gibi, bir sürü sorunlarıda oldu. 4 Ağustos 2020'de piyasaya çıktığından beri Fall Guys: Ultimate Knockout oynuyorsanız, sunucu bağlantı hatasıyla zaten illaki yüz yüze gelmişsinizdir. Bu sinir bozucu bir sorun, hatta bu sorun geliştiriciler tarafından oyunun piyasaya sürülmesinden sonra Twitter'da gündem oldu.

Sorun öncelikle elimizde olmasa da, bu hatayla karşılaştığınızda göz önünde bulundurmanız gereken birkaç basit çözümü var.
Sunucuya bağlanamıyorum Hatası

fall-guys-connection-error.jpgŞu anda sık olarak karşılaştığınız bağlantı hatası için basitçe söylemek gerekirse herhangi bir çözümü maalesef bulunmamaktadır. Sorunun Mediatronic sunucularının aşırı yüklenmesinden kaynaklı olduğu düşünülüyor. Bu nedenden dolayı sunucu hatalarına neden oluyor. Oyunu oynayan çok fazla oyuncu olduğu için diğer oyuncuların internet düşüklüğüne sebep olduğundan dolayı hata alıyor olabilirsiniz.

Ne yazık ki, bu bir sunucu sorunudur, yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.

İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin

İnternet bağlantınızın sorunsuz olduğunu kontrol etmenizi ve sizin tarafınızdan herhangi bir sorun çıkmadığından emin olmanızı öneririz. İnternet hizmetinizde dalgalanmalar oluyorsa, bu da bağlantı sorunlarına yol açabilir.

Bir hız testi yapmanızı öneririz ve her şeyin doğru çalıştığından emin olun ve böylece belki bağlantı hatasından kurtulabilirsiniz.​
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst