Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Altın Konu TFT Set 4 Comp Özellikleri

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!Selam arkadaşlar bu gün sizlere TFT set 4 'ün içeriğini anlatmaya ve açıklamaya çalışacağım


Öncelikle yeni tasarlanan arena skinleri oldukça rahatlatıcı ve sakinleşirici görünüyor


Eski sezona nazaran yeni bir dizilim oyuna entegre edildi yeni comp diziliminin adı ise Çağrıcılardır bu compyu görevi takımın canı %60 geliği vakit Galio çıka geliyor ve karşı comp'a atlayarak iniş yapıyor. Yani kısacası Lol'dei ultisini bura'dada kullanıyor diyebiliriz. Çağrıcı comp'un sayısına göre gelecek olan Galio'nun gücü artacak olup maksimum verimlilikte kullanabilmeniz için 9 adet Çağrıcı özellikli Comp yapmanız gerekmektedir.

İlahiler Sınıfı

Canları %50 nin altına indiğinde aldıkları hasar %25 azalır ve gerçek hasar atmaya başlarlar aynı etkiyi 6 defa saldırı yaptıklarında 'da kazanırlar.


Alaca karanlık Comp'u ve özellikleri

Karakter havuzunuzda ne kadar şampiyon var ise tüm şampiyonlarınızın yetenek gücünü arttırır. Aynı zamanda kendi yetenek güçlerinide arttırırlar.
45.jpg

Aydınlatılanlar com'u ve özellikleri
Bu comp tüm takıma mana stoğu yapmaktadır.


Yaşlı ağaç Comp' u ve özellikleri
Bu comptaki şampiyonlar her 5 saniyede bir bonus saldırı gücü kazanırlar kazandıkları bonus saldırı güçleri 5 puana kadar steklene bilir durumda olacak. Aynı zamanda büyü direnci zırh ek olarak büyü hasarıda bonus olarak kazanabilirler


Sürgün Comp'u ve özellikleri.

Bu comp 2 adet şampiyondan oluşmaktadır Bu şampiyonlar Yasuo ve Yone'dir Sürgün şampiyonların yanına başka bir şampiyon koymaz iseniz can miktarlarının %50 sine eş değer bir şekilde Kalkan kazanırlar eğer sürgün kompunda şampiyon sayısını 2 ye çıkarırsanız %100 can çalma kazanırlar.


Kısmet Comp'u ve özellikleri
Bu compta 3 tane şampiyon bulduğnuzda oyun size ekstra bir yetenek sunarak oyunda 1 adım önde başlamanızı sağlıyor yabi bu etkiyi almak için düşman şampiyon öldürmeniz gerekecek tabi bu küre düşme olayı şansa bağlıdır her düşman kestiğinizde küre düşecek diye bir kaide yoktur sadece uzun süre küre düşmez ise bir sonraki düşücek kürenin etkisi büyük olacaktır.


Ay ışığı Comp'u

Bu komp biraz kafa karıştırıcı gelebilir size

Savaşın başında en az yıldız seviyesine sahip olan şampiyon savaş bitmeden bir üst seviyeye çıkabilir. Eğer seviyeler şampiyonlar arasında eşit seviyede ise itemli olan seviye atlayacaktır. Akabinde 3 yıldızı tamamlarsanız itemli olan şampiyonunuz 4 yıldız seviyesine ulaşacaktır. Buna ek olarak 3 yıldız efsunu geçiçi bir efsundur.

Ninja Comp'u ve özellikleri
1 adet veya 4 adet olması fark etmez bonus olarak ilave saldırı gücü ve büyü gücü kazanırsınız.

Ruh Comp'u
Ruh compuna ait bir şampion yeteneğini kullandığında mana değerine orantılı olarak saldırı hızı kazanırlar.


Savaş lordu Comp'u

Savaş lordu kompunu oluşturduğunuzda fazladan can miktarı ve yetenek gücü miktarı kazanırlar kendiliğinden eğer girdikleri savaşı kazanırlarsa bu etkileri %10 arttırabilirler ve bu efsun 5 kere steklenir.

Patron Comp'u
Eğer patron kahramanın canı miktarı %40 seviyesinin altına düşerse savaştan çıkar ve iyileşmek için mekik çekmeye başlar. Her mekil hareketi patron kahramana %15 olacak şekilde iyileşme etkisi kazandırır ek olarak %40 saldırı hızı ve hareket hızı kazanacaktır. Can barını tamamen doldurduğnda arenaya geri döner ve düz atakları gerçek hasar vurmaya başlar. Tüm takımdaki şampiyonlar ölürse hemen doldurabildiği kadar can ile arenaya dönüp ölene kadar savaşır.


Ustalar comp'u
Ustalar savaşın serrini sakin bir ortamda geçirilmesi için çalışırlar bu özelliğe hitaben tüm düşmanların Saldırı Hızını savaşın ilk safalarında başlayacak şekilde 3-5-8 saniyeliğine olacak şekilde artarak % 50 azaltırlar
Süikastci Comp'u
Geçen sezondan alışkın olduğumuz şekilde arka sıraya atlayarak atak başına fazladan kritik vurmalarını sağlarlar.
41.jpg

Dövüşcü Comp'u
40.jpg

Fazladan can miktarı kazanırlar.

Göz kamaştıran Comp'u
Büyüsel olarak Saldırdıkları şampiyonun saldırı hızını azaltırlar 4 saniye veya 10 saniye olacak şekilde
36.jpg

Avcı Comp'u
3 saniyede 1 atak yapacak şekilde can miktarı en düşük şampiyona atlayarak hasar verirler ek olarak ilave hasarda verebilirler
35.jpg

Kaleci Comp'u
Tüm takıma 8 saniye olacak şekilde etkili bir kalkan etkisi alırlar komp dışından olan şsmpiyonlara az kendilerine ise güçlü bir kalkan etkisi alırlar
34.jpg

Büyücü Comp'u
Bu comp 2 kere büyü yeteneğini kullanır 3 tane şampiyonda büyü gücü %70 6 adet şampiyonda %100 9 adet şampiyonda %150 olacak şekilde arttırılıyor.

33.jpg


Mistik Comp'u

Tüm takımınıza büyü direnci verir

3.jpg

Gölge Comp'
Süikastcilerde olduğu gibi karşı takımın arkasına atlarlar 3 kere atak yaptığında gölge bonusu kazanırlar ve ek buyu hasarı vermeye başarlar ek olarak kitle kontrolden etkilenmezler.


2.jpg

Keskin Nişancı Comp'u
Her mermi ateşlediğinde ateşlediği mermi ermi sayısına bağlı olarak seker
2 adet şampiyon ile 1 sektirme
4 şampiyon ile 2 sektirme
6 şampiyon ile 3 sektirme

1.jpg

Öncü Comp'u
İlave zırh bonusu kazanırlar
2 şampiyon 100 zırh değeri
4 şampiyon 250 zırh değeri
6 şampiyon 500 zırh değeri
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst