Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

metin2 iyi indirdim masa üstünde napçam şimdi?

Konu Sahibi
Konu Sahibi
Z

zabita97

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
0
DevLira
0
lütfen yardım edin yapmıyorum bilmiyorum ne yapcağımı

murathan77

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
3
MmoLira
0
DevLira
0
şimdi mause nin (farenin) ikitane tuşu var sen imleci (farenin işaretini)indirdiğin dosyanın üzerine getir o iki tuştan sol taraftakine hızlı bir şekilde tıkla oyunu kurmaya başlar secenek düğümelieri cıkacak hepsine iler de en sonda son düğmesi cıkacak onada tıla
daha sonra oyun kuruldu değilmi haaaaa şimdi aklıma geldi sende hesapta yoktur hesap almayı yazarasam sabahı bulur esn en iyisi kumda oyna yada parkta :)

murathan77

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
3
MmoLira
0
DevLira
0
şimdi mause nin (farenin) ikitane tuşu var sen imleci (farenin işaretini)indirdiğin dosyanın üzerine getir o iki tuştan sol taraftakine hızlı bir şekilde tıkla oyunu kurmaya başlar secenek düğümelieri cıkacak hepsine iler de en sonda son düğmesi cıkacak onada tıla
daha sonra oyun kuruldu değilmi haaaaa şimdi aklıma geldi sende hesapta yoktur hesap almayı yazarasam sabahı bulur en iyisi evden çık en yakın parka git orda kumda oyna salıncaklara bin metin 2 için birazdaha bekle mümkünse 10 sene kadar

Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
0
MmoLira
0
DevLira
0
daha sonra oyun kuruldu değilmi haaaaa şimdi aklıma geldi sende hesapta yoktur hesap almayı yazarasam sabahı bulur en iyisi evden çık en yakın parka git orda kumda oyna salıncaklara bin metin 2 için birazdaha bekle mümkünse 10 sene kadar