Reklam vermek için [email protected]

Mafia3 Prostitution Mafia3 Genel Ev

WhateverWan

06.2∞ .21
Yönetici
Katılım
13 Ocak 2020
Konular
1,016
Mesajlar
5,228
Reaksiyon Skoru
3,214
Altın Konu
186
Başarım Puanı
329
TM Yaşı
2 Yıl 8 Ay 26 Gün
Online Süresi
210d 16h 55m
MmoLira
2,784
DevLira
15
Takipçiler
64

Sentor2 Baştan Aşağı Yenilenmiş 55-120 Altyapısı ile 7 Ekim Cuma Günü 21:00'da Açılıyor. Detaylı Bilgi Edinmek ve Soru Sormak İçin Discord Sunucumuza Katılabilirsiniz.

The_Way_of_Flesh.png


Lincoln, Perla'nın çalıştığı fuhuş yeri hakkında daha fazla bilgi edinmek için The Voice kod adlı Charles Laveau ile bir araya gelir. Charles Lincoln'e o süprüntü yeri genel ev haline getiren ve bir ırkçılık propagandası olarak siyahi kadınları hayat kadını olarak çalışmaya zorlayan Merle Jackson tarafından yönetildiğini söyler. Charles konuşmasına devam ederken beyaz erkeklerin sıyahi kadınlar üzerinde bir arzularının olduğunu ve bu durum onların hoşlarına gittiğini söylemektedir. Lincoln bu kızları kurtarıp serbest bırakırsa muhtemelen Jackson'ın dikkatini üzerine çekeceğinden bahseder. Charles bu işi çözüme kavuşturmak istiyorsa işe Sheila ile konuşarak başlamasını önerir. Sheila Perla'da çalışmaktadır oradaki işi ise gelenlerin palto ceket vesaire giysilerini alıp gardolaba asmak ve mekandan çıkarken geri vermektir. Sheila' ile konuşmak için Lincolnun Perla'ya gitmesi gerekmektedir.


maxresdefault.jpg

Bu arada Donovan bir süre geçtikten sonra Lincoln'u tac-center'a geri çağırır ve ona çeşitli işler için o işle muhattap olan iş arkadaşlarıyla iletişim kurması için kullanabileceği portatif bir çağrı cihazı verir ve bu cihazı kaybetmemesini söyler. Kaybederse tüm organizasyonu mahvedeceğini söyler ve dikkatli olmasını ister. Lincoln Donovan ile konuştuktan sonra Charles'in yanına gider ve Charless Jackson adına çalışan kadın satıcılarını öldürmesini ister. İşi kabul eden Lincoln genel evi basar ve Jackson'u öldürür ve işi bitirdikten sonra kızları ve perla nın işletmesini Cassandraya teslim eder.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst