Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Phoenix Dynasty 2 Hakkında !!!

SercanKutbek

DEVELOPER
Ticaret - 0%
0   0   0
BU OYUN HAKKINDA..!


Grafikten çok içeriğe mi önem veriyorsun? Sabahlara kadar verdiğin boss kavgalarını, eski oyunlarda kurduğun o güzel dostlukları özledin mi? Cevabın “EVET” ise o zaman OLD-SCHOOL MMORPG olan Pheonix Dynasty 2 tam sana göre! 7/24 PVP Haritası, efsane Kale Savaşları, Köy Baskınları, Kervan Savaşları ,Eğlenceli etkinlikleri, Pay to Win olmayan market yapısı, ücretsiz oto-bot sistemi ile Uzak Doğu medeniyetlerinde maceraya çıkmaya hazır ol Azuryalı!


Oyuna başlangıçta haritaları daha hızlı keşfetmenize yardımcı olacak bir bineğin yanı sıra PDO2 evrenine hızlı bir giriş yapmanızı ve alışma sürecini çabuk atlamanızı sağlayacak materyalleri içinde barındıran “PDO2 hediye paketi” Azurya topraklarında seni bekliyor! Ücretsiz süresiz binek ve materyalleri almak için acele et!


“Bir annenin göz yaşları kana dönüştüğünde Pangu’nun tüyleri ile hayat bulan dört hayvandan biri olan Anka kuşu gökyüzünde belirecek ve kendi ateşi ile dövülen Sonsuzluk Kılıcı’nın yanına gidecek. Sadece kılıcı taşıyan Anka kuşunu sürebilecek. O vakit geldiğinde tüm hanedanlar, hayvanlar ve tanrılar Phoenix Hanedanlığı altında birleşecek ve Dokuz Diyar’a hükmedecek.”


Şehir Savaşı
Savaşçıların hayallerini süsleyen o eşsiz şehir, NUWA! Her hafta Cumartesi günü, köy sahibi olan hanedanlar klanlar) bu eşsiz şehir için savaşırlar. Şehir savaşı iki aşamadan oluşur; ilk olarak şehir kapılarını ve savunma kulelerini geçerek şehrin içerisine girerek heykelleri ve BOSS’ları yok etmelisiniz. Sonrasında ise hanedanlar bayraklar için savaşırlar, en fazla bayrağı toplayan hanedan; şehrin yeni koruyucusu ve şehrin hazinesindeki büyük ödülün sahibi olur!
Köy Savaşı
Her Pazar 21:00’da hanedanlar (klanlar) zengin hazineleriyle ünlü Köy Kaleleri için savaşırlar. Sadece gerçek savaşçılara sahip olan hanedanlar burayı ele geçirebilecek cesaret ve güce sahiptirler. Eşsiz güzelliğe sahip olan NUWA şehrine giden yolu açan bu köyler oyun içerisinde büyük önem arz etmektedir. Köyü ele geçirmek için diğer hanedanların yanı sıra, Kale Kapıları’nı ve Güvenlik Kuleleri’ni geçmeli, kale içerisindeki heykel ve BOSS’ları yok etmelisin! Son olarak tüm savaşçılar bayraklar için savaşırlar, en fazla bayrağı toplayan hanedan; Köy Kalesi’nin yeni koruyucusu ve köy hazinesindeki büyük ödülün sahibi olur!
PvP Haritası
7/24 PvP yapabileceğiniz özel bir harita, hanedan olarak veya takım olarak girebileceğiniz bu haritada yüksek seviye yaratıklar ve çok özel BOSS’lar bulunuyor. Sadece bu haritada kazanabileceğiniz ün puanı ve buna bağlı olarak elde edebileceğiniz özel unvanların sahibi olabilirsiniz.


Kervan Ticareti
Phoenix Dynasty 2 Dünyası’ndabölgeler arası, bireysel ve hanedan (klan) olarak kervan çekerek veya diğer kervanlara saldırarak kazanç sağlayabilirsiniz. Ticaretiniz ile güvenilir bir kervancı ya da yollara korku salan bir savaşçı olmak sizin elinizde!
Zindan Sistemi
Jiangdu şehrinde birbirinden zorlu onlarca zindan yer almaktadır. Darkazure generallerine bağlılık yemini etmiş olan acımasız yaratıklar ile dolu bu zindanları temizleyebilir, büyük ödüllere sahip olabilirsiniz. Zindanlar karakter gelişiminizde önemli rol oynamaktadır.
BOSS Sistemi
Phoenix Dynasty 2 Dünyası Darkazure generalleri ile doludur. Haritalarda acımasız yaratıklar ile savaşırken onlar ile karşılaşabilir ve savaşmak zorunda kalabilirsiniz. Gizli hazineleri yanlarında saklayan bu Generalleri yani BOSS’ları yok ederek gizli hazinenin sahibi olabilirsiniz.
Ücretsiz Oto-Bot ve Oto-Yön Sistemi
Çay ya da kahve keyfi yapmak hiçbir online oyunda bu kadar kolay olmamıştır! Kapı çaldığında veya canın ufak bir dizi arası vermek istediğinde karakterini oyuna özgü ücretsiz Oto-Bot sistemine bırakabilir ve 7/24 kesintisiz gelişim sağlayabilirsiniz.


Kanat Sistemi
Geliştirebilir kanat sistemi ile oyun içerisinde sahip olduğunuz kanatları geliştirebilir, düşmanlarınızın korkulu rüyası olan göz kamaştıran eşsiz kanatlara sahip olabilirsiniz. Kanat sistem ile savaşçınızın gelişimini hızlandırabilir, acımasız BOSS’lar ile savaşabilirsiniz.
Hanedan Labirenti Savaşı
Şeytan Kulesi’nin gizli labirenti, tüm hanedanlar her Pazartesi bu gizli labirenti ele geçirmek için savaşırlar! Phoenix Dynasty 2 Dünyası’nın en güçlü hanedanı sadece bu labirente hükmedebilir ve özel BOSS’lar ile karşılaşabilir.
Kaplan-Ejder Etkinliği
Bitmek tükenmek bilmeyen bir savaşa hazır mısınız? Kaplan/Ejder yüzyılın savaşı, en cesur savaşçıların bile katılmaktan çekindiği o amansız mücadele! Her gün 20:00-22:00 arası 10 vs 10 takımların hünerlerini gösterdiği bu savaş alanına sen de katılabilir, gücünü tüm Phoenix Dynasty 2 Dünyası’na gösterebilirsin.
Kraliyet Savaş Alanı
Güçlü savaşçıların uğrak yeri olan Kraliyet Savaş Alanı’nda her gün 7 kez eşsiz savaşçılar, acımasız yaratıklara ve rakip takıma karşı savaş vermektedir. Savaş alanındaki özel BOSS’lar için yapılan bu savaş, gelişiminizde büyük katkı sağlayacaktır.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
 • MİNİMUM:
  • İşletim Sistemi: 32/64 bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • İşlemci: Pentium (R) D 3.0Ghz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA 5200 128M GPU
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Direct X compatible soundcard
 • ÖNERİLEN:
  • İşletim Sistemi: 32/64 bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • İşlemci: Core (TM) 2 Quad Q6700 2.66G (2 CPU) and over
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9800 GT 512M GPU
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Direct X compatible soundcard
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst